Habergold
Dunyatimes

1 kat aşağı indi 2 kat büyüdü

Kısa sürede büyük gelişim gösteren, 8 ayar takı grubunda yüksek kalitesiyle herkesin takdirini kazanan ve yüzlerce kuyumcuya ürünlerini sunan VAGOLD; yaklaşık 2 yılın ardından, gelen yoğun taleplere karşılık vermek üzere yeni üretim merkezine geçti.

13 Mayıs 2014 17:22 / Güncelleme: -/- | Kategori: Firmalar | Ziyaretçi: 997

Kısa sürede büyük gelişim gösteren, 8 ayar takı grubunda yüksek kalitesiyle herkesin takdirini kazanan ve yüzlerce kuyumcuya ürünlerini sunan VAGOLD; yaklaşık 2 yılın ardından, gelen yoğun taleplere karşılık vermek üzere yeni üretim merkezine geçti.

Kuyumcukent’te doğan ve kısa sürede önemli başarılar elde eden 8 ayar takı grubunun öncü markası VAGOLD; mevcut atölyesini iki kat büyüterek işlem hacmini %100 arttırmayı planlıyor. Daha önce 120 m2’lik bir atölyede hizmet veren VAGOLD; yine Kuyumcukent’te yer alan ve 240 m2’lik genişliğe sahip yeni üretim merkezine kavuştu. VAGOLD firma sahibi Vural Akbal; yüksek müşteri memnuniyeti sonucunda artan taleplere daha etkin cevap vermek için üretim merkezlerini büyütme kararı aldıklarını, 4’üncü kattan 3’üncü kata inen markalarının yeni yerinin eskiye göre 2 kat daha büyük olduğunu ifade etti.

Daha önceki üretim merkezlerinde özellikle idari ve pazarlama kadrolarına arzu ettikleri çalışma mekanlarını sunamadıklarını belirten Vural Akbal; "Yeni yerimizde her departmanımız için konforlu çalışma alanları yarattık. Üretim yerimizin genişlemesiyle yeni makinelere de yer açıldı. Şimdi hem işlem hacmimizi arttıracağız hem de daha farklı modellerin üretimine hız vereceğiz” diye konuştu. VAGOLD’un müşterilerinin her yıl sürekli arttığını özellikle referans yoluyla yeni müşterilerle tanıştıklarını kaydeden Akbal; planlamalarından daha önce yeni atölyelerine taşınmak durumunda kaldıklarını, iki kat büyüyen yeni üretim merkezlerinin markaları için itici bir motivasyon unsuru oluşturacağını söyledi.

Kendi bünyelerinde açılan tasarım departmanının, finans departmanının ve genişleyen pazarlama ekiplerinin de yeni merkezde her birinin ayrı bir çalışma alanına kavuştuğunu sözlerine ekleyen Akbal, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Yakın tarihte bu departmanlarımıza, ihracat departmanımızı da eklemeyi planlıyoruz. Son dönemde Marmara bölgesinin dışına çıkmaya da başladık. İzmir, Konya gibi yeni illerde de VAGOLD ürünleri yavaş yavaş kuyumcuların vitrinine giriyor. Genişleyen pazarlama ekiplerimizle yurtiçinde daha fazla noktaya ulaşmaya ve VAGOLD kalitesini herkesin beğenisine sunmaya gayret göstereceğiz. Biz, takıseverlerin hayallerini ertelemesine hep son vermiş bir firmayız. Uygun bütçe ile gösterişli ve büyük takılar kullanmak herkesin hakkı diyoruz.”

 

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI