Habergold
Dunyatimes

300 bu fiyata bu kalite olur mu? Demek ki olabiliyor…

Yılların deneyimli kuyumcusu Metin Seyrekoğlu tarafından geçtiğimiz ay kurulan ve kardeşi Yusuf Seyrekoğlu'nun bilgisi, tecrübe desteğini alan Metin Seyrekoğlu Kuyumculuk; sürekli geçmişte tanıdığı müşterilerini ziyaret etmekten, ofiste olmaya fırsat bulamıyor. Adeta markasını yollarda kuran ve stratejilerini mobil halde geliştiren Metin Seyrekoğlu; benzersiz kaliteyi benzersiz fiyat avantajıyla sunma parolasıyla daha ilk iki ayda 75 kuyumcunun vitrinlerinde yerini aldı.

20 Haziran 2014 14:00 / Güncelleme: -/- | Kategori: Firmalar | Ziyaretçi: 3043

Yılların deneyimli kuyumcusu Metin Seyrekoğlu tarafından geçtiğimiz ay kurulan ve kardeşi Yusuf Seyrekoğlu’nun bilgisi, tecrübe desteğini alan Metin Seyrekoğlu Kuyumculuk; sürekli geçmişte tanıdığı müşterilerini ziyaret etmekten, ofiste olmaya fırsat bulamıyor. Adeta markasını yollarda kuran ve stratejilerini mobil halde geliştiren Metin Seyrekoğlu; benzersiz kaliteyi benzersiz fiyat avantajıyla sunma parolasıyla daha ilk iki ayda 75 kuyumcunun vitrinlerinde yerini aldı.

Aileden köklü bir kuyum geçmişi olan Metin Seyrekoğlu; kendi kurduğu markasıyla tam bağımsızlığını ilan etti. 14 ayar takı grubunda her çeşit ürünü bünyesinde bulunduran Metin Seyrekoğlu Kuyumculuk; henüz 2. ayını doldurmadan Tekirdağ’dan İstanbul’a, İzmit’ten Edirne’ye kadar birçok kuyumcunun yeni ürün tedarikçisi konumuna ulaştı. Yıllardır beraber çalıştığı, ve ihracat ağırlıklı üretim yapan ustaların atölyeleriyle işbirliğine giren M.S. Kuyumculuk; şok işçilik fiyatlarıyla, mükemmel kaliteyi beraber sunma gücünü ortaya koyuyor. Markanın genel Koordinatörü Aras Seyrekoğlu; beklentilerinin üstünde bir ilgiyle karşılandıklarını, babasının deneyimli bir kuyum ustası olması nedeniyle çok fazla kuyumcu dostu bulunmasının avantajını daha ilk günlerde gördüklerini söyledi.

Deneyimli pazarlama ekipleri ile kuruldukları ilk günden itibaren sürekli müşteri ziyaretleri ve canlı ürün sunumu yapma kararı aldıklarını belirten Aras Seyrekoğlu, "Çok geniş ürün çeşitliliği ve bol stoklu çalışma tarzımız, birçok kuyumcu dostumuzu memnun etti. Şu anda bir kuyumcunun 14 ayar takı grubunda istediği her tür tarz ve modeli sunabilme gücünü ortaya koyuyoruz. Tüm bunları yaparken yüksek kaliteyi, şaşırtıcı fiyatlar eşliğinde sunuyoruz” dedi. Kuyumcukent AVM’de ve Erenköy’de ofislerinin bulunduğunu kaydeden Seyrekoğlu; yakın zaman içinde İstanbul Vizyon Park’a taşınmayı planladıklarını ve İzmir, Bursa, Ankara gibi şehirlerdeki kuyumcuları önümüzdeki günlerde ziyaret edeceklerini ifade etti.

Birkaç yıl sektörden uzaklaşmalarının kuyum camiasında büyük özlem uyandırdığını, yakın zamandaki ziyaretlerinde gözlemlediklerini kaydeden Seyrekoğlu; hızlı servis ve sürekli canlı iletişim stratejilerini muhafaza edeceklerini, kuyumcu dostlarının yanlarına giderek ürün ihtiyaçlarını giderecek böylelikle kuyumcuların sadece müşterilerine konsantre olması için zaman yaratacaklarını dile getirdi. Piyasaya sundukları çok özel işçilik fiyatlarının rekabeti arttıracağının altını çizen Aras Seyrekoğlu, en yüksek kaliteyi en uygun fiyat eşliğinde ortaya çıkarmalarının piyasada hem rekabeti arttıracağını, böylelikle son tüketicinin de daha uygun şartlarda alım yapma imkanı elde edeceğini dile getirdi.

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI