Habergold
Dunyatimes

Alan memnun satan memnun kullanan memnun

İtalya'dan özel getirdiği yeni küpe koleksiyonuyla sezon öncesi kuyumcu vitrinlerini şenlendiren Sedaş; markası Lisa'nın yeni koleksiyon küpelerinin %80'inini sattı. Özellikle Anneler Günü öncesi büyük ilgi gören birbirinden şık küpeler, birçok anne için unutulmaz bir hediye oldu.

26 Mayıs 2014 17:37 / Güncelleme: -/- | Kategori: Firmalar | Ziyaretçi: 1762

ANNELER GÜNÜNDE LİSA KÜPELER YOK SATTI

İtalya’dan özel getirdiği yeni küpe koleksiyonuyla sezon öncesi kuyumcu vitrinlerini şenlendiren Sedaş; markası Lisa’nın yeni koleksiyon küpelerinin %80’inini sattı. Özellikle Anneler Günü öncesi büyük ilgi gören birbirinden şık küpeler, birçok anne için unutulmaz bir hediye oldu.

İtalya’da kendi arzu ettiği tarzda üretim yaptırdığı yüksek kaliteli zincir, kolye ve bileklikler ile sektörde yakından tanınan Sedaş Kuyumculuk; son dönemde ithal küpe koleksiyonuyla da dikkat çekiyor. Piyasada, yüksek kalitede küpe bulmakta zorluk çeken kuyumcuların beklentilerine karşılık verecek bir şekilde sezona hazırlık yapan Sedaş; en son ülkemize getirdiği küpe koleksiyonunun %80’inin bir aylık dilim içinde satışını tamamladı. Sedaş Kuyumculuk Genel Müdürü Murat Haliloğlu; birbirinden şık İtalyan küpelerin, hem sevgililer gününde hem de anneler gününde yüksek satış rakamlarına ulaştığını, kuyumcuda 100 lira ile 500 lira arasında satılan küpelerin, ticari durgunluğu da belli ölçüde aştığını ifade etti.

Kredi kartı ile taksitli kuyum alışverişinin kuyumcularda negatif bir etki yaptığını, vatandaşın pahalı ürünleri taksitle alamadığı için daha küçük bütçeli ürünlere doğal olarak yönlendiğini kaydeden Murat Haliloğlu; "Yeni küpe ve zincirli mini bileklik koleksiyonumuz çok hafif ve uygun bütçeli. Özellikle hem satın alan kişiyi uygun bütçesi, hem de ihtişamlı görüntüsüyle hediye olarak alıp kullanacak kişileri memnun ettik. Geçtiğimiz Anneler Günü’nde hedeflerimizin üzerinde satış hacmine ulaştık. Kuyumcu dostlarımızın yoğun ilgisine teşekkür ederiz” diye konuştu.

SEDAŞ PİLOT UYGULAMA İLE BÖLGE BAYİLİĞİ PROJESİNE ADIM ATIYOR….

Ülke genelinde çok geniş bir coğrafyaya ürünlerini ulaştıran Sedaş Kuyumculuk; yakın zaman içinde bölge bayileri oluşturarak, satış ağını daha etkin bir hale getirmeyi planlıyor. İlk olarak Antalya’da pilot uygulama olarak bayilik çalışmasına start veren Sedaş Kuyumculuk; bu yılın sonuna kadar elde edeceği verileri derleyerek, bayilik kanalının tüm bölgelerde uygulanmasını gerçekleştirecek. Genel Müdür Haliloğlu; Lisa kalitesiyle tanışmayan takısever kalmamasını hedeflediklerini ve her coğrafi bölgede birer bayi ile kuyumcu dostlarının talep ve ihtiyaçlarına daha hızlı cevap vermek amacında olduklarını söyledi. Haliloğlu; müşteri memnuniyetine çok büyük önem verdiklerini ve bazı bölgelerde yoğun talep olmasına rağmen ürünlerini satan kuyumcuların etkilenmemesi için birbirine yakın satış noktaları oluşmamasına özen gösterdiklerini sözlerine ekledi.

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI