Habergold
Dunyatimes

Altıniş fuara iki cepheden katılacak

Son dakika kararı ile fuara katılmaya karar veren Altıniş Kuyumculuk; zaten fuar için aylar öncesinden hazırlanmıştı. Her yıl Mart ayında düzenlenen İstanbul Jewellery Show'a Anadolu'dan gelen kuyumcular Çemberlitaş, Kapalıçarşı, Çuhacıhan, Kılıççılar Sokak ve Nuruosmaniye'de yer alan toptancıları da ziyaret ediyorlar. Şimdi Altıniş; hem fuar standında hem de Kılıçlar Sokaktaki mağazasında müşterilerini ağırlama telaşında.

11 Mart 2014 13:21 / Güncelleme: -/- | Kategori: Firmalar | Ziyaretçi: 2774

Son dakika kararı ile fuara katılmaya karar veren Altıniş Kuyumculuk; zaten fuar için aylar öncesinden hazırlanmıştı. Her yıl Mart ayında düzenlenen İstanbul Jewellery Show’a Anadolu’dan gelen kuyumcular Çemberlitaş, Kapalıçarşı, Çuhacıhan, Kılıççılar Sokak ve Nuruosmaniye’de yer alan toptancıları da ziyaret ediyorlar. Şimdi Altıniş; hem fuar standında hem de Kılıçlar Sokaktaki mağazasında müşterilerini ağırlama telaşında.

Yıl içinde sürekli İstanbul’daki üreticiler ve toptancıların pazarlama ekiplerinin ziyaret ettiği Anadolu Kuyumcuları; Mart ayında iadei ziyarette bulunuyorlar. İstanbul Jewellery Show için her yıl Mart ayında İstanbul’a gelen Anadolu esnafı; fuar ziyaretlerinin haricinde mutlaka tarihi Çemberlitaş semtinde yer alan üreticileri ve toptancıları da ziyaret ediyor. Altıniş Kuyumculuk Genel Müdürü Mehtap Ahlat; yıl içinde her hafta düzenli ziyaret ettikleri Anadolu esnafının, İstanbul fuarı nedeniyle mağazalarından kalkarak bölgelerine yılda bir kez olsun geldiklerini, bu sebepten dolayı Mart ayında en yeni ve özel ürünlerini vitrinlere taşıdıklarını söyledi.

Her yılın yeni ürünlerinin Mart ayında vitrinlere taşınmasının bir gelenek haline geldiğini belirten Mehtap Ahlat; "İstanbul Jewellery Show’un yıllardır Mart ayında düzenlenmesi bu durumun oluşmasına sebebiyet vermiştir. Bizim gibi bu bölgedeki firmalar fuara katılsa da katılmasa da bu döneme özel yeni ürünler mutlaka tasarlıyorlar. Mart ayı için birkaç ay öncesinden çalışmalar hız kazanıyor” dedi. Fuar döneminde yerli yabancı birçok yeni müşteriler ile tanıştıklarını kaydeden Ahlat; fuar dönemlerinde mağazalarında yoğunluğun birkaç kat artığını, hem fuarda hem de mağazalarında yoğun günler yaşayacaklarını ifade ediyor.

Son dakika verdikleri bir karar çerçevesinde İstanbul fuarına katılımcı olarak dahil olduklarını ve fuara en özel yeni tasarımlarıyla renk katacaklarını söyleyen Ahlat; yerli ve yabancı müşterilerini ağırlamaktan büyük mutluluk duyacaklarını, markalarının her yıl kurumsallaşma adına köklü adımlar attığını ve geleceğe emin adımlarla ilerlediğini dile getirdi.

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI