Habergold
Dunyatimes

ALTSO'ya her ay 50-60 işletmeci üye oluyor

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı Mehmet Şahin, 9 bin üyeleri olduğunu belirterek, her ay 50-60 üyenin kayıt olmaya geldiğini ifade etti.

10 Aralık 2013 21:23 / Güncelleme: -/- | Kategori: Ekonomi | Ziyaretçi: 2115


Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı Mehmet Şahin, 9 bin üyeleri olduğunu belirterek, her ay 50-60 üyenin kayıt olmaya geldiğini ifade etti.

ALTSO Başkanı Şahin ve yönetim kurulu üyeleri, odaya yeni kayıt olan üyelere odanın yapısı, çalışmaları, projelerini anlatmak, görüş ve önerilerini almak için Alanya Öğretmenevi’nde toplantı düzenledi. Şahin, söz konusu organizasyonda üyelere bugüne kadar yaptıkları ve yapmayı planladıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi. 

Yeni üyelerin görüş ve önerilerinin de alındığı organizasyonda, ALTSO’nun kurumsal yapısı da üyelere anlatıldı. ALTSO yönetimi bundan sonra odaya yeni kayıt yaptıracak üyeler ile kahvaltı ya da bir yemekte bir araya gelecek. ALTSO'nun 9 bin üyesinden 4 bininin dışarıdan gelen yatırımcılardan oluştuğunu ifade eden Şahin, her ay 50-60 üyenin odaya kayıt olmak için başvurduğunu ifade etti. Üyelere çok büyük avantajlar sağladıklarını ifade eden Şahin; sağlık, tarım, turizm gibi önemli konularda üyelerinin önünü açtıklarını kaydetti. 

Birçok özel sağlık kuruluşlarıyla anlaşma imzalayarak, üyelerin daha ucuza tedavi olmalarını sağladıklarını dile getiren Şahin, "ALTSO'da işlerini daha rahat görebilmeleri için asistan ofisi kurduk. Ankara'da bürokratik engelleri aşmak için irtibat bürosu kurduk. Şehirde sıkışıp kalan ve rahatsız olan imalatçı firmalar için Güzelbağ Sanayi Sitesi'nin kurulması için gerekli izinleri aldık. Hollanda'dan iş adamları geldi. 5 firmamız ile ciddi görüşmeler sağladık. Önümüzdeki günlerde yine biz Hollanda'ya gideceğiz. Daha birçok konuda üyelerimize avantajlar sağlıyoruz. Cep telefonum 24 saat açık. Herkesin işini görmeye hazırım." dedi.

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI