Habergold
Dunyatimes

Antep'ten şen dönen acarın yeni tasarımlarıyla yine büyüledi

22 ayar bilezik grubunda ünü ülke sınırlarını aşan Acarın Kuyumculuk; İstanbul Jewellery Show'un ardından bir başka başarılı fuar organizasyonunu Gaziantep şehrimizde yaşadı. 2014 yılının ikinci yeni özel koleksiyonunun tanıtımını Ortadoğu Takı ve Mücevher Fuarında yapan Acarın; yurtdışındaki yoğun ticari faaliyetlerini içpiyasaya yansıtmayı planlıyor.

16 Haziran 2014 21:29 / Güncelleme: -/- | Kategori: Firmalar | Ziyaretçi: 3562

22 ayar bilezik grubunda ünü ülke sınırlarını aşan Acarın Kuyumculuk; İstanbul Jewellery Show’un ardından bir başka başarılı fuar organizasyonunu Gaziantep şehrimizde yaşadı. 2014 yılının ikinci yeni özel koleksiyonunun tanıtımını Ortadoğu Takı ve Mücevher Fuarında yapan Acarın; yurtdışındaki yoğun ticari faaliyetlerini içpiyasaya yansıtmayı planlıyor.

22 ayar bilezik ürün grubunun ülkemizdeki başarılı temsilcilerinden biri olan Acarın Kuyumculuk; İstanbul’da yılın ilk yeni tasarımlarını sergiledikten sonra şimdi de Gaziantep’te düzenlenen fuarda sezonun en yeni modellerini lanse etti. Son dönemde tasarımlarıyla ve kendine has özel üretim teknikleriyle dikkatleri üzerine toplayan Acarın; yurtdışındaki gücünü ülkemize de yansıtma peşinde. Acarın Kuyumculuk firma sahibi Hakan Acar; yurtiçinde iki başarılı fuarı geride bıraktıklarını, 2014 yılında özgün ve taklit edilmesi çok zor tasarımlarıyla mesleklerine duydukları saygıyı cömertçe ifade ettiklerini söyledi.

Yaz mevsimi ile birlikte artan düğünlerin de katkısıyla içpiyasada önemli bir hareketlilik gözlemlediğini belirten Hakan Acar; "Bu yıl yurtiçine çok büyük önem veriyoruz. Yılın sonuna doğru %80 yurtdışı ihracat olarak gerçekleşen işlem hacmimizi yurtiçi satışlarıyla aynı paralele çekmeyi planlıyoruz” dedi. Piyasada kimin ne yaptığına bakmadan, hayal edebildikleri her türlü modeli gerçeğe dönüştürme çabasında olduklarını kaydeden Acar; sektörde taklitle mücadele konusunda yepyeni bir adım attıklarını, artık taklidi yapılması nerdeyse imkansız olan çok özel işçilikli ve yüksek tekniğe sahip modelleri ön plana çıkardıklarını dile getirdi.

CNC’den Duble Megaya, Düz bilezikten şarnele, ters bombeden el örgüsüne kadar 22 ayar bileziğin A’dan Z’ye hertürlü modelini bol çeşit eşliğinde ürettiklerini sözlerine ekleyen Acar; İstanbul Kuyumcukent’te açtıkları yeni atölyeleri ve toptan satış noktasıyla, batı bölgelerde yer alan kuyumcularda daha etkin iletişim kuracaklarını vurguladı.

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI