Habergold
Dunyatimes

Başkan Hoşhanlı'dan MÜTİSAD Değerlendirmesi

10 Aralık 2013 tarihinde MÜTİSAD tarafından gerçekleştirilen sektörel ihracatı geliştirme konulu toplantıya katılım sağlayan İTO Kuyumcular Meslek Komite Başkanı Erhan Hoşhanlı Habergold'a yapmış olduğu açıklamada, yeni kurulan dernek hakkında beyan ettiği görüşlerinin yanı sıra gerçekleştirilen toplantıyı değerlendirdi. Derneğin sektör adına oldukça yararlı olduğunu ifade eden Hoşhanlı, bu kadar kısa sürede yapılan faaliyetleri oldukça başarılı bulduğunu belirtti.

25 Aralık 2013 01:22 / Güncelleme: -/- | Kategori: Öne Çıkanlar | Ziyaretçi: 1943


10 Aralık 2013 tarihinde MÜTİSAD tarafından gerçekleştirilen sektörel ihracatı geliştirme konulu toplantıya katılım sağlayan İTO Kuyumcular Meslek Komite Başkanı Erhan Hoşhanlı Habergold’a yapmış olduğu açıklamada, yeni kurulan dernek hakkında beyan ettiği görüşlerinin yanı sıra gerçekleştirilen toplantıyı değerlendirdi. Derneğin sektör adına oldukça yararlı olduğunu ifade eden Hoşhanlı, bu kadar kısa sürede yapılan faaliyetleri oldukça başarılı bulduğunu belirtti.

Öncelikle, bu kadar genç bir dernek olmasına rağmen bu denli ciddi bir organizasyon düzenlendiği için çok mutlu olduğunu ifade eden Hoşhanlı, emeği geçen herkese teşekkür etti. Konuşmacıları ve yapılan sunumları dikkatle dinlediğini de sözlerine ekleyen Hoşhanlı, birçok önemli konuda bilgi alışverişinin yapıldığına vurgu yaptı.

Üniversitelerin sektöre katkısı konusunda konuşma yapan Mücevherat Mühendisliği Bölüm Başkanı Zeki Çizmecioğlu’na da değinen Hoşhanlı, üniversite-sektör iş birliğinin önemine dikkat çekti. Konferansa katılan öğrencilerden ve akademisyenlerden dolayı çok memnun olduğunu ifade ederken, bu konunun sektör geleceği için çok önemli olduğunu dile getirdi.

Hoşhanlı, konferansta gündeme gelen diğer konuların da çok bilgilendirici olduğunu söyledi. Kosgeb ve Kalkınma Bakanlığı’nın sektöre olan destekleri ve pazar araştırmaları konusunda yapılan sunumları dikkatle takip ettiğini de belirtti.

Son olarak, MÜTİSAD Başkanı Nilgün Kuyumcu’ya ve emeği geçen diğer arkadaşlara bu konferanstan dolayı tekrar teşekkür edip, sonraki çalışmalarında kendilerine başarılar diledi.


Etiketler
Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI