Habergold
Dunyatimes

Başkan Nevzat Sudaş'tan Sürpriz Adaylık

Kuyumcukent Kiaş yönetim kurulu başkanı Nevzat Sudaş, önümüzdeki seçimler için belediye başkanlığına adaylığını açıkladı. Büyükçekmece bölgesinde belediye başkan aday adayı olarak yaptığı açıklamada Sudaş, bölgeyi yakından tanıdığına dikkat çekerken, güçlü bir ekiple tüm sorunların çözülebileceğini dile getirdi. Öte yandan Kuyumcukent'teki yönetim tecrübelerinden de deneyim sahibi olduğunu vurgulayan Sudaş, adaylıkla ilgili çeşitli kesimlerden teşvik aldıklarını belirtti.

07 Kasım 2013 11:45 / Güncelleme: 15 Kasım 2013 23:54 | Kategori: Öne Çıkanlar | Ziyaretçi: 2622


Kuyumcukent Kiaş yönetim kurulu başkanı Nevzat Sudaş, önümüzdeki seçimler için belediye başkanlığına adaylığını açıkladı. Büyükçekmece bölgesinde belediye başkan aday adayı olarak yaptığı açıklamada Sudaş, bölgeyi yakından tanıdığına dikkat çekerken, güçlü bir ekiple tüm sorunların çözülebileceğini dile getirdi. Öte yandan Kuyumcukent’teki yönetim tecrübelerinden de deneyim sahibi olduğunu vurgulayan Sudaş, adaylıkla ilgili çeşitli kesimlerden teşvik aldıklarını belirtti.

1980’den Beri Büyükçekmece’deyim

Sudaş açıklamasında "Büyükçekmece bizim için gerçekten çok önemli. 1980’den beri burada ikamet etmekteyim. Geçtiğimiz yıllarda Büyükçekmece’de ilçe başkanlığı yürüttüm. Belediye başkanlığı adaylığım da oldu. Bu kapsamda çok güzel çalışmalar yaptık. Bölgenin sıkıntılarını ve sorunlarını bilen biri olarak, iyi bir ekiple çok güzel projeler hayata geçebileceğine inanıyorum. Böylelikle Büyükçekmece’nin makus kaderi değişebilir diye düşünüyorum.” ifadelerinde bulundu.

Başarılı Projeler Gerçekleştireceğiz

Sudaş farklı ve güzel projelere imza atacaklarını dile getirerek "Bölgenin imar, liman vb gibi listeyi uzatabileceğimiz bir çok sorunu var. Bu noktalarda devletin ve büyükşehir’in desteğini alarak, sorunları çözmeye talip olduk. Bu şans bize tanınırsa, çok güzel bir ekip kurarak çalışmalar yürüteceğiz. İnşallah Büyükçekmece için hayırlı düşünceler ve projeler gündeme gelecek, hayata geçecek. Bunları gerçekleştirebilmek için adaylığımızı ortaya koyduk ve olumlu neticelenmesini beklemekteyiz. Adaylığımızı ortaya koyma aşamasında, bölge teşkilatından ve üst kademeden aldığımız ısrarlar da etkili oldu.” şeklinde konuştu.


Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI