Habergold
Dunyatimes

BES kuyumculuk kapılarını açtı

Adana'nın geleneksel tarihi dokusu içinde, kuyumculuğun merkezi sayılan 5 Ocak meydanında bulunan ünlü Hilalhan'da, BES Kuyumculuk hizmet vermeye başladı. Dalyan grup bünyesinde kapılarını açan BES kuyumculuk, 22 ayarda imalat ve satış yapmaya başladı.

20 Eylül 2014 13:40 / Güncelleme: -/- | Kategori: Firmalar | Ziyaretçi: 2899

Adana’nın geleneksel tarihi dokusu içinde, kuyumculuğun merkezi sayılan 5 Ocak meydanında bulunan ünlü Hilalhan’da, BES Kuyumculuk hizmet vermeye başladı. Dalyan grup bünyesinde kapılarını açan BES kuyumculuk, 22 ayarda imalat ve satış yapmaya başladı.

Bir toptancıda bulunması gereken tüm ürünlerle kuyumcu esnafının tüm ihtiyaçlarını karşılamak için BES Kuyumculuğu bünyelerine kattıklarını söyleyen Bülent Dalyan " 22 ayarda her biri birbirinden farklı yeni ve modern ürünler ile esnafımızın tüm ihtiyacına hitap ediyoruz. Sanatla bütünleşen, şık ürünler üretiyoruz.

İmalat ve toptan satışla ülkemize, bölgemize, ekonomimize katkı sunuyoruz. Toptancı esnafımızı daha iyi ağırlamak, onlara daha iyi hizmet sunmak için mağaza konseptimizi yeniledik. Herkesi yeni yerimizde, yeni ürünlerimizi görüp değerlendirmek için bekliyoruz..”

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI