Habergold
Dunyatimes

BESAY 6 Yeni Konseptini Beğenilere Sunuyor

İtinayla hazırladığı yeni ve iddialı ürünleri ile BESAY Kuyumculuk, İstanbul Mücevherat Fuarı'nda yerini aldı. Sektörün hızlı ama emin adımlarla gelişen markalarından olan BESAY, farklı ürünlerini bu fuarda da ilgililerin beğenisine sunuyor. Firmanın yönetim kurulu başkanı Ömer Kaya Habergold'a yaptığı fuar değerlendirmesinde şöyle konuştu;

07 Ekim 2013 02:54 / Güncelleme: -/- | Kategori: Kapalı Çarşı | Ziyaretçi: 1277


İtinayla hazırladığı yeni ve iddialı ürünleri ile BESAY Kuyumculuk, İstanbul Mücevherat Fuarı’nda yerini aldı. Sektörün hızlı ama emin adımlarla gelişen markalarından olan BESAY, farklı ürünlerini bu fuarda da ilgililerin beğenisine sunuyor. Firmanın yönetim kurulu başkanı Ömer Kaya Habergold’a yaptığı fuar değerlendirmesinde şöyle konuştu;

"Fuar benim kanaatimce son iki yılın Ekim ayına kıyasla zayıf geçiyor. Geçen yıl oldukça yoğun geçmesine rağmen bu yıl ilgi az diye düşünüyorum. Bu değerlendirmenin fuar sonunda da aynı olacağını, değişmeyeceğini düşünüyorum.Ekim fuarında senelerdir yerli müşteri olmaz, herkes bu dönemde yabancı müşteri bekler. Fakat ben katılımcı oranında bir düşüklük olduğunu düşünüyorum.”

Kaya ayrıca konuşmasına; "Biz firma olarak bu fuarda, özellikle son iki aydır yaptığımız 6 ayrı konseptimizi ziyaretçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Yeni ürünlerimize olan güvenimiz tam, son derece iddialı bir iş çıkardığımızı düşünüyorum. Bu hazırlıklarımızı, daha fazla insana sunabilmeyi isterdik. Fakat müşteri profili zayıf.” diye ekledi.

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI