Habergold
Dunyatimes

Cevat Genç; " Sektörümüz Bundan Sonra İvme Kazanacaktır"

Cevherun Kuyumculuk Ortaklarından, çiçeği burnunda İstanbul Kuyumcular Odası (İKO)'nun yeni başkanı Norayr İşler'in ekibinden yönetime giren Cevat Genç, Habergold.com'a seçimleri değerlendir.

18 Ocak 2014 17:08 / Güncelleme: -/- | Kategori: Firmalar | Ziyaretçi: 2349

Cevherun Kuyumculuk Ortaklarından, çiçeği burnunda İstanbul Kuyumcular Odası (İKO)’nun yeni başkanı Norayr İşler’in ekibinden yönetime giren Cevat Genç, Habergold.com’a seçimleri değerlendir.

Genç; " Biz aslında bu güne kadar, ağır ve tempolu bir adımla çalışarak bu güne geldik, aynı zamanda adayları da değerlendirerek, nasıl bir projelere sahip oldukların gördük. Bu esnada, hiçbir aday ziyaretimize gelmemişti. Habergold’da yayınlanan bir haberimizden dolayı, adaylar ziyaretimize geldi, Norayr beyefendi bize direkt olarak yönetimde yer vermesi, ile bizde kendi ekibimizle istişare yaparak Norayr İşleri destekleme kararı aldık”dedi.

Ayrıca, zaten biz son iki aydır yoğun bir seçim çalışmasına girmiştik. İki tane zaten kendi oyumuz vardı. Bizimle hareket eden bazı arkadaşlarımızla da birlikte çalışmamıza hız vererek bugünlere geldik. Bizim için, Norayr İşler ile çalışmak memnun verici olacaktır” dedi.

Seçim sonuçları tüm ekibimize hayırlı olsun ve kutluyorum diyen Cevat Genç; " Sektörümüz kazandı” dedi.


Kaynak: Habergold.com

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI