Habergold
Dunyatimes

Cevherun Takı Tasarım Teknolojiyi Takip Ediyor

Cevherun Takı Tasarım son günlerde verdiği reklamlarla dikkat çekiyor. Sosyal medya üzerine yoğunlaşan ve e-ticaret isine giren firmanın teknolojiyi bu denli takip etmesi firmanın imajı açısından olumlu görüş sağlıyor. Konu hakkında görüştüğümüz Cevat Genç, Habergold'a Cevherun Takı Tasarımın reklam çalışmalarından bahsetti.

27 Ocak 2014 22:02 / Güncelleme: 27 Ocak 2014 22:06 | Kategori: Firmalar | Ziyaretçi: 2522

Cevherun Takı Tasarım son günlerde verdiği reklamlarla dikkat çekiyor. Sosyal medya üzerine yoğunlaşan ve e-ticaret isine giren firmanın teknolojiyi bu denli takip etmesi firmanın imajı açısından olumlu görüş sağlıyor. Konu hakkında görüştüğümüz Cevat Genç, Habergold’a Cevherun Takı Tasarımın reklam çalışmalarından bahsetti.

 

Son günlerde reklama ağırlık veren ve sosyal medya çalışmalarını yoğunlaştıran firma, tüketiciyi yakalamakta zorlanmıyor. Sosyal medyanın sürekli büyüyen bir pazar olduğunu söyleyen Genç, girdikleri e-ticaret işinden bahsederken "E-ticaretin önemi de teknolojinin gelişmesiyle artıyor. İnsanlar oturdukları yerden alışveriş yapmaya alışıyor ve bu olay yaygınlaşıyor. Biz de bu teknolojinin gerisinde kalmak istemediğimiz için bu yönde çalışmalar yapıyoruz” ifadelerini kullandı.

 

"Dünya Times dünyaya açılan bir pencere”

 

Kuyum sektörü ile alakalı siteler veya dergiler dışında Dünya Times gibi dünyanın takip ettiği haber sitelerine de reklam veren firma sahibi, konuyla alakalı "Dünya Times gibi gündem ile alakalı haber yapan internet siteleri için de reklam çalışmalarımız oluyor. Dünya Times üç dilde yayın yapan bir haber sitesi ve takip edeni çok. Bu yüzden bu sitenin bizim için yararlı olacağını düşündük. Dünya Times’in bütün dünyaya yayılan bir pencere olduğunu düşündüğümüz için böyle bir karar aldık ve faydalarını da görüyoruz. Dünya Times’a her zaman reklam vermek isteriz, önümüzdeki senelerde de bu tür çalışmalarımız devam edecek.


Kaynak: Habergold.com

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI