Habergold
Dunyatimes

Elanur Pekşen: "Aranan Marka Olmak İstiyoruz"

15 yıl önce moda tasarımla uğraşarak hazır giyim sektörüne adım atan Elanur Pekşen, 1,5 yıl önce hazır giyimden gelinlik sektörüne geçerek kendi adını taşıyan Elanur Pekşen Gelinlik ve Moda Tasarım firmasını kurmuş ve Kuyumcukent'e taşınmış.

22 Ocak 2014 00:15 / Güncelleme: -/- | Kategori: Firmalar | Ziyaretçi: 2720

15 yıl önce moda tasarımla uğraşarak hazır giyim sektörüne adım atan Elanur Pekşen, 1,5 yıl önce hazır giyimden gelinlik sektörüne geçerek kendi adını taşıyan Elanur Pekşen Gelinlik ve Moda Tasarım firmasını kurmuş ve Kuyumcukent’e taşınmış.

Habergold’a firmaları ve faaliyet alanları hakkında açıklamalarda bulunan Pekşen, 1,5 yıldır Kuyumcukent İnci Sokak’ta faaliyetlerini sürdürüyor. Yurt içinde de yurt dışında da birçok müşteriye hizmet veren firma, kişiye özel tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Gelen sipariş üzerine dikim yapan ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan firma, sadece perakende olarak çalışıyor.

Gelinlik sektörünün eski iş kapasitesiyle bugünleri kıyaslayan Moda Tasarımcısı Elanur Pekşen, işlerin genel olarak her zaman iyi olduğunu söyledi. "Eskiyle bugünün tek farkı, eskiye nazaran şu an daha fazla müşteri var” ifadelerini kullanan Pekşen, gelinlik sektöründe aranan isim olmak adına çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti.
Kaynek: Habergold.com

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI