Habergold
Dunyatimes

Elanur Pekşen: "Etkinliğin Çok Etkisi Oldu"

Hafta sonu Kuyumcukent İnci Sokağa gelen müşterileri biz sürpriz bekliyordu. Yılbaşına günler kala gelen müşterileri için bir etkinlik düzenleyen ve ikramlarda bulunan İnci Sokak esnafı, alınan olumlu tepkilerden memnun. Bu etkinliğe destek verenlerden biri de Elanur Pekşen. Kendi ismini taşıyan firmayla bir buçuk yıldır gelinlik üzerine faaliyet gösteren Pekşen, Habergold'a yaptıkları organizasyon hakkında kendi görüşlerini bildirdi.

05 Ocak 2014 23:23 / Güncelleme: 05 Ocak 2014 23:29 | Kategori: Firmalar | Ziyaretçi: 2840

Hafta sonu Kuyumcukent İnci Sokağa gelen müşterileri biz sürpriz bekliyordu. Yılbaşına günler kala gelen müşterileri için bir etkinlik düzenleyen ve ikramlarda bulunan İnci Sokak esnafı, alınan olumlu tepkilerden memnun. Bu etkinliğe destek verenlerden biri de Elanur Pekşen. Kendi ismini taşıyan firmayla bir buçuk yıldır gelinlik üzerine faaliyet gösteren Pekşen, Habergold’a yaptıkları organizasyon hakkında kendi görüşlerini bildirdi.

Öncelikli amaçlarının müşterilerini memnun etmek olduğunu söyleyen Pekşen, sokaktaki kuyumcu ve diğer gelinlikçi esnafıyla sokaklarını süslediklerini ve oraya renk katmak istediklerini söyledi. 

Bunun faydasını gördüklerini ve müşterilerden olumlu tepkiler aldıklarını ifade eden Pekşen, "Biz bu işi yaparak hem hafta sonunu değerlendirmiş olduk, hem de pazartesi ve salı günleri yılbaşı etkinliği yapacak olan yönetime öncü olduk. Etkinliğin müşteriler üzerinde etkisinin olduğunu söyleyebilirim. İleride de sokak olarak böyle çalışmalar içerisinde bulunmaya devam edeceğiz” diyerek açıklamalarına nokta koydu.Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI