Habergold
Dunyatimes

Enerjide kampanyalara ihtiyacımız var

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, İstanbul Ticaret Odası Başkanı İbrahim Çağlar'ı ziyaret etti. Enerji Verimliliği Derneği'nin de başkanlığını yürüten Çağlar'la 'enerji' sohbeti yapan Bakan Yıldız, Enerji Hanım Projesi'ni örnek göstererek, "Enerji bilincinin geliştirilmesi ve tasarrufun artırılması için ülke olarak bu tür kampanyalara ihtiyacımız var" dedi.

09 Kasım 2013 02:33 / Güncelleme: -/- | Kategori: Ekonomi | Ziyaretçi: 1490


Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, İstanbul Ticaret Odası Başkanı İbrahim Çağlar’ı ziyaret etti. Enerji Verimliliği Derneği’nin de başkanlığını yürüten Çağlar’la ‘enerji’ sohbeti yapan Bakan Yıldız, Enerji Hanım Projesi’ni örnek göstererek, "Enerji bilincinin geliştirilmesi ve tasarrufun artırılması için ülke olarak bu tür kampanyalara ihtiyacımız var” dedi.Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, İstanbul Ticaret Odası’nı ziyaret etti. İTO Başkanı İbrahim Çağlar tarafından karşılanan Bakan Yıldız, Oda’nın yeni dönem çalışmaları ile ilgili bilgi aldı. Bakan Taner Yıldız, aynı zamanda Enerji Verimliliği Derneği Başkanı olan Çağlar’la derneğin faaliyetleri ve enerji verimliliğine yönelik kampanyaları hakkında görüştü. Derneğin çalışmalarını yakından takip ettiğini ve Enerji Hanım Projesi’ni desteklediklerini belirten Yıldız, "Enerji bilincinin geliştirilmesi ve enerji tasarrufunun sağlanması için ülke olarak bu tür kampanyalara ihtiyacımız var. Enerji Verimliliği Derneği’nin bu organizasyonunun tüm Sivil Toplum Kuruluşları’na örnek olmasını istiyoruz” dedi. İbrahim Çağlar da, İTO olarak enerji verimliliğine büyük önem verdiklerini ve bu tür kampanyaları her zaman desteklediklerini dile getirdi. Bakan Yıldız, Çağlar’la görüşmesinin ardından İTO Yönetim Kurulu Üyeleri ile de bir araya geldi.

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI