Habergold
Dunyatimes

Figaro dilediğiniz her yerde hep yanınızda…

Gümüş mücevher ve takı alanına geçtiğimiz yıl adım atan, sektörün duayen markalarından Midas'ın markası Figaro Silver; binlerce üründen oluşan toptan satış mağazasını müşterilerinin gözünün önüne bir tık ile getiriyor. Şimdi haftanın 7 günü 24 saat açık olan bu sanal toptan mağazada, gerçek ve konforlu alım yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz…

14 Temmuz 2014 16:51 / Güncelleme: -/- | Kategori: Firmalar | Ziyaretçi: 2008

Gümüş mücevher ve takı alanına geçtiğimiz yıl adım atan, sektörün duayen markalarından Midas’ın markası Figaro Silver; binlerce üründen oluşan toptan satış mağazasını müşterilerinin gözünün önüne bir tık ile getiriyor. Şimdi haftanın 7 günü 24 saat açık olan bu sanal toptan mağazada, gerçek ve konforlu alım yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz…

Yakın zaman önce çok özel gümüş mücevher ürünleriyle piyasaya hızlı bir giriş yapan Figaro Silver; şimdi de yepyeni bir uygulamasıyla müşterilerine doyumsuz bir konfor ve pratiklik sunuyor. Artık Figaro Silver müşterileri, Figaro’nun toptan mağazasında yer alan binlerce ürünü, istedikleri her an diledikleri her yerde çok kolaylıkla bulabilecek ve satın alabilecekler. Titiz bir ön çalışmanın ardından hizmete giren sanal toptan mağaza; kullanım kolaylığı ve yüksek teknolojik altyapısıyla gümüş takı alanında bir ilk olarak kayıtlara geçti. Figaro Silver İş Geliştirme ve Proje Yöneticisi İzzet Tomzis; çok büyük kolaylıkları bünyesinde barındıran Figaro Silver online toptan satış mağazasının kısa sürede sektörde ezber bozacak etkin sonuçlar doğuracağını, bir perakende mağazasının, içindeki bilgisayar ekranı vasıtasıyla mevcut müşterilerine stoklarında bulunmayan ürünleri dahi gösterme fırsatı elde ederek, adeta mağaza içinde ikinci bir mağaza oluşturacaklarını ifade etti.

Şimdiye kadar Figaro Silver ürünlerinin belirli bir müşteri temsilci kadrosu ile kısıtlı zaman diliminde hizmet sunduğunu, müşterinin her istediği an yanında olamadıklarını ve Nuruosmaniye’de yer alan tek toptan satış mağazası ile faaliyetlerini sürdürdüklerini belirten İzzet Tomzis; "şimdi her müşterimizin ayağına toptan satış mağazamızı getirdik. Sadece birkaç saniye içinde, müşterilerimiz mağazamızdaki tüm ürünlerimizi bilgisayar ekranı vasıtasıyla karşılarında görebilecekler. Çok titizlikle kategorize edilen Figaro gümüş mücevherleri, siparişin ardından ülkemizin her noktasına 1-2 gün içinde teslim edilebilecek” diye konuştu. Günümüzde çok ufak çaplı bir gümüş takı grubunu çantasına dolduran kişinin satış için mağazaların yolunu tuttuğunu ve ürün sunumu ile esnafın çok değerli vaktinin heba edildiğini kaydeden Tomzis; Figaro toptan sanal mağazasının başlıca avantajlarını şöyle sıraladı:
"Bir mağazaya yeni ürün sunumu için gittiğinizde taşıyabileceğiniz kadar ürünü yanınızda götürebiliyorsunuz. Bizim sitemizde ise binlerce ürünü özgürce yakından inceleyebilirsiniz. Pazarlama ekipleri bölge ziyaretlerinde çeşitli masraflar yapıyorlar. Bu masraflar ister istemez ürün maliyetlerine yansıyor. Bizim sitemizde böyle bir maliyet olmadığı için ortaya çıkan farkı müşterilerimize indirim olarak yansıtıyoruz. Markamızın arkasında Midas gibi dev bir ismin garantörlüğü var. Ayrıca bu sitemize özel şifresi ile girecek olan müşterimiz kendi müşterisine o an vitrininde bulunmayan ürünlerinde fotoğrafını gösterebilecek, böylelikle müşterisinin beklentisine karşılık verecek model zenginliğine sahip olacak. "

Sürekli güncellenecek sanal toptan mağazasında yeni eklenecek ürünleri müşterilerin anında görme imkanı da bulacağını sözlerine ekleyen Tomzis; sanal mağazalarından belli miktarlarda alışveriş yapan müşterilerine çok özel hediyeler de sunacaklarını açıkladı.

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI