Habergold
Dunyatimes

Firmalar Yeni Yıl Hedeflerini Belirliyor

Yıl sonuna yaklaştıkça firmaların gelecek yıl planları da şekillenmeye başlıyor. 2014 yılında kendisini geliştirme yolunda çalışmalara devam eden firmalardan biri de CMT Zincir. Yurtdışına açılmayı hedefleyen firmanın, ürün yelpazesi değişiklikleri ve çeşitli projeleri söz konusu. CMT Zincir sahibi Çetin Türkmen, Kuyumhaberi.com'a konuyla ilgili şöyle konuştu;

30 Ekim 2013 00:49 / Güncelleme: 30 Ekim 2013 00:55 | Kategori: Kuyumcukent | Ziyaretçi: 3087


Yıl sonuna yaklaştıkça firmaların gelecek yıl planları da şekillenmeye başlıyor. 2014 yılında kendisini geliştirme yolunda çalışmalara devam eden firmalardan biri de CMT Zincir. Yurtdışına açılmayı hedefleyen firmanın, ürün yelpazesi değişiklikleri ve çeşitli projeleri söz konusu. CMT Zincir sahibi Çetin Türkmen, Kuyumhaberi.com’a konuyla ilgili şöyle konuştu;

"İlerleyen dönemde firma olarak hedefimiz yurtdışına açılmak. Ürünlerimizi yurtdışında en iyi şekilde tanıtırken, ülkemizi de başarılı bir şekilde temsil etmeyi istiyoruz. Firma olarak yaptığımız çalışmalar ile yurtiçinde başarıyı yakaladığımıza ve iyi bir noktada olduğumuza inanıyoruz. Sürekli artan üretim ve kalitemizle gün geçtikçe daha iyiye gidiyoruz. İlerleyen dönemde yeni modellerimiz ve projelerimizle müşterilerimizin karşısında olacağız.”

Sektörü etkileyen altın fiyatlarındaki oynamalar üzerine de konuşan Türkmen;

"Altın fiyatlarının sürekli iniş çıkış halinde olması bizi elbette ki etkiliyor. Düşük veya yüksek fark etmeden, sabit bir çizgide kalması bizim açımızdan daha iyi olacaktır. Sektörü dengede tutabilmek adına, fiyatlarda bir istikrar olması gerektiğine inanıyoruz.” dedi.

 


Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI