Habergold
Dunyatimes

Fuar bahane bu indirim şahane

İlk olarak geçtiğimiz İstanbul Ekim Fuarında tanıtılan ve Dünyada bir ilk olan "Gesse Ölçüm ve Kontrol Sistemi" İstanbul Jewellery Show Mart fuarına özel %20 indirim fırsatıyla satışa sunuluyor. Kuyumcuların vitrinlerinde güven içinde bilezik sergilenmesi ve günsonu hesaplarını son derece hızlı, konforlu toplanmasına yönelik üretilen Gesse'ye sahip olmak artık çok kolay.

26 Şubat 2014 23:49 / Güncelleme: -/- | Kategori: Firmalar | Ziyaretçi: 2466

İlk olarak geçtiğimiz İstanbul Ekim Fuarında tanıtılan ve Dünyada bir ilk olan "Gesse Ölçüm ve Kontrol Sistemi” İstanbul Jewellery Show Mart fuarına özel %20 indirim fırsatıyla satışa sunuluyor. Kuyumcuların vitrinlerinde güven içinde bilezik sergilenmesi ve günsonu hesaplarını son derece hızlı, konforlu toplanmasına yönelik üretilen Gesse’ye sahip olmak artık çok kolay.

Bir hayalin gerçeğe dönüşmesinin bir sonucu olan "Gesse Ölçüm ve Kontrol Sistemi” Galip Ertan Kuyumculuk firma ortağı Gökhan Ertan tarafından kuyumculara sunuluyor. İlk kez İstanbul Jewellery Show Mart fuarına özel bir stant ile katılacak olan Gökhan Ertan; Gesse’nin tüm özelliklerini yakından uygulamalı tanıtacak ve fuara özel kampanya eşliğinde satışını gerçekleştirecek.

Kuyumcu vitrininde yer alan bileziklerin anlık olarak gramlarını hatasız bir şekilde elektronik veriler eşliğinde gösteren Gesse, aynı zamanda günün başlangıcı ile gün sonu arasında son derece sağlıklı bir sonuç veriyor ve rapor sunuyor. Bu fuar ile birlikte Gesse’nin yanına yeni bir hassas tartım modeli eklenecek. Kuyumcuların vitrinlerinin zemininde yer alan displaylerin üzerine konan altını tartacak olan bu yeni hassas tartı, kuyumcuların işini daha da kolaylaştıracak. Gesse’nin kısa sürede ilgi görmesinin ardından yeni bir model geliştirmek için düğmeye bastıklarını belirten Gökhan Ertan; "Bu yeni modelimizle vitrinin zeminindeki diğer takıların da kolaylıkla tartılması sağlanacak. Günün gelişen yüksek teknolojisinin yaratacağı konforu ve güvenlik imkanlarını kuyumcuların azami ölçüde yaşamasını arzu ediyoruz” dedi.

İstanbul Ekim fuarına göre daha büyük bir stantta misafirlerini ağırlayacaklarını kaydeden Ertan; Mayıs ayı içinde de Gaziantep’te düzenlenecek kuyumculuk fuarına katılım göstereceklerini ve bu çığır açan, kuyumcuların işlerini kolaylaştıran, yüksek teknolojiyle donanmış cihazı etkin bir şekilde tanıtmak istediklerini ifade etti. Sektör için çok önemli anlam ifade eden bu fuar nedeniyle, Gesse’de sadece fuar boyunca geçerli %20 indirim uygulama kararı aldıklarını vurgulayan Ertan; bu önemli fırsatı kuyumcuların değerlendirmesini tavsiye etti.

 

 

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI