Habergold
Dunyatimes

Fuarın En Değerli Elbisesi

İstanbul Mücevherat Fuarı katılımcılarından İAR'ın Genel Müdürü Ayşen Esen, Habergold'a fuar üzerine yaptığı açıklamada şöyle konuştu;

04 Ekim 2013 02:40 / Güncelleme: -/- | Kategori: Öne Çıkanlar | Ziyaretçi: 2244


İstanbul Mücevherat Fuarı katılımcılarından İAR’ın Genel Müdürü Ayşen Esen, Habergold’a fuar üzerine yaptığı açıklamada şöyle konuştu;


"Fuarın, yeni başlamış olmasına rağmen, ziyaretçi sayısı oldukça iyi. Kuyumculuk ve mücevherat fuarları zaten ilgi gören konular. Açılıştan saatinden beri, oldukça yoğun zaman geçirdik. Firma olarak alanın tam girişinde, güzel bir yerdeyiz. Bunun yanı sıra çok değerli bir elbise sergiliyoruz. Bu anlamda fuarın en hareketli standlarından biri olacağız diye düşünüyorum.”


Düşünülenin aksine Ekim fuarına, yabancıların oldukça ilgi gösterdiğini söyleyerek şöyle devam etti;


"Yurtiçi ağırlıklı bir fuar gözüyle bakılmasına rağmen, fuarda yabancı ziyaretçi sayısı oldukça fazla. Rotaforte’nin de yaptığı açıklama doğrultusunda, yabancı katılımcı sayısı da oldukça yüksek. Eğer Mart ve Ekim fuarlarını kıyasladığımızda; Mart fuarı büyüklük açısından daha büyük bir fuar. Fakat ziyaretçi sayısı açısından değerlendirdiğimizde, şu an Ekim fuarı da gayet iyi görünüyor.”


Etiketler
Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI