Habergold
Dunyatimes

Hedefimiz Deri Kültürünü Korumak

Türkiye'de deri kültürünün temsilcilerinden Di Caro markası, kaliteden ödün vermeden yeni ürünler geliştirmeye devam ediyor. Son geliştirdikleri ürünlerden biri olan elbise çantası, tüketici tarafından yoğun ilgi görüyor. Sim Deri Mamülleri'ne bağlı Di Caro Markası satış müdürü olan, 20 yıllık sektör deneyimi ile 8 yıldır Di Caro firmasında faaliyet gösteren Nazmi Ünal, yeni ürünlerini tanıtırken, deri kültürü üzerine de yorum yaptı.

20 Kasım 2013 23:49 / Güncelleme: 20 Kasım 2013 23:53 | Kategori: Kapalı Çarşı | Ziyaretçi: 2825


Türkiye’de deri kültürünün temsilcilerinden Di Caro markası, kaliteden ödün vermeden yeni ürünler geliştirmeye devam ediyor. Son geliştirdikleri ürünlerden biri olan elbise çantası, tüketici tarafından yoğun ilgi görüyor. Sim Deri Mamülleri’ne bağlı Di Caro Markası satış müdürü olan, 20 yıllık sektör deneyimi ile 8 yıldır Di Caro firmasında faaliyet gösteren Nazmi Ünal, yeni ürünlerini tanıtırken, deri kültürü üzerine de yorum yaptı.

Yerli Üreticiye Yönelmek Gerekli

Ünal yeni ürünleri hakkında "Son dönem gözde ürünlerimizden biri seyahatlerde kullanılan yeni elbise çantası. Bu ürün genellikle iş adamları tarafından tercih ediliyor. Kendi firmamızın tasarımı olan ürün çok kaliteli deriden üretilmiştir. Seyahatlerde ayakkabı, iç giyim, gömlek ve takım elbisesi için özel bölmeleri olan ürün; her şeyin bir arada durabildiği, kullanıcının uçakta yanına, kabine alabileceği şekilde tasarlanmıştır ve çok kullanışlıdır. Ürünün kaliteli deriden olması da klas görünüşünü destekleyerek ayrıcalıklı bir tarz yaratmaktadır. Üst düzey yönetici veya iş adamları, ünlü markaların kaliteli ürünlerinden almak istediklerinde fiyatlar çok yükseklere çıkabiliyor. Bunun yerine yerli üreticiye dönmek, hem ülkemiz hemde tüketici için daha karlı olacaktır.” şeklinde konuştu.
Deri Kültürü Farklıdır

Firma olarak deri kültürünü yaşatmayı hedeflediklerini dile getiren Ünal "Türkiye’de bu tarz şeyleri daha önce üreten vardı fakat bunu yapan ustalar artık pek kalmadı. Biz firma olarak kalan ustalara maddi, manevi her türlü desteği verip bu kültürü sürdürüyoruz. Şu an bu işçiliği biz ayakta tutuyoruz desek çok yanlış konuşmuş olmayız. Sektörel olarak biz Fransa ve İtalya ile yarışmayı hedef olarak seçtik. Deri kültürü farklıdır ve biz bu kültürü yaşatarak, hedeflerimiz doğrultusunda giderek gelişmek istiyoruz.” dedi.

Kapalıçarşı’da Bizi Herkes Tanır

Ünal "Firma olarak yurt içi ve dışı her yere satış yapıyoruz. İlgilenenler web sayfamız aracılığıyla ve Kapalıçarşı’da Di Caro mağazamızla bize ulaşabilirler. Kapalıçarşı’da bizi herkes bilir, kime sorulsa Di Caro’yu size gösterir, iyi referans olması açısından bu önemli bir nokta diye düşünüyorum.” diyerek tüketiciyi firmalarına davet etti.


Kaynak: habergold.com

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI