Habergold
Dunyatimes

İstanbul Kemerburgaz üniversitesinden fark yaratan tasarımlar fuarda ilgi çekti

İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi öğrencilerinin fuar için hazırladıkları gösteri takıları ziyaretçilerin beğenisini topladı.Öğr. Gör. Elanur GÜNER'in Habergold'a yapmış olduğu açıklamada, öğrenciler eşliğinde, fuar için 10 farklı sanatçıya onları yansıtacak kişilik özelliklerine göre Gösteri Takıları tasarlayıp, uygulayarak geçtiğimiz dönemlerde yapılan İstanbul Jewelery Show'da ziyaretçilerin görüşüne sundular.

27 Ekim 2013 22:05 / Güncelleme: 27 Ekim 2013 22:08 | Kategori: Takı Tasarım | Ziyaretçi: 2952


İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi öğrencilerinin fuar için hazırladıkları gösteri takıları ziyaretçilerin beğenisini topladı.Öğr. Gör. Elanur GÜNER’in Habergold’a yapmış olduğu açıklamada, öğrenciler eşliğinde, fuar için 10 farklı sanatçıya onları yansıtacak kişilik özelliklerine göre Gösteri Takıları tasarlayıp, uygulayarak geçtiğimiz dönemlerde yapılan İstanbul Jewelery Show’da ziyaretçilerin görüşüne sundular.

 

Ayrıca, Katy Perry, Türkan Şoray, Lady Gaga, Ajda Pekkan, Shakira, Özlem Tekin, Nil Karaibrahimgil, Selda Bağcan, Şebnem Ferah, Keşha’ya tarzlarına uygun olarak hazırlanan tasarımlar ve ürünler fuarda ziyaretçiler tarafından oldukça ilgi gördü.

 

Fuarın Ekim ayı fuarı olmasına rağmen hareketli ve de verimli geçtiğini belirten Güner; "İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Takı Tasarımı Bölümü olarak yine öğrencilerimizle farklı bir konsept hazırlayıp fuara katıldık” diyerek sözlerine devam ederken öğrencilerinin yaptıkları işlerin ziyaretçiler tarafından beğeni görmesinin titiz çalışma ve kapsamlı bir araştırma sonucu olduğunu belirtti.

 

İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Takı Tasarımı Bölümü

Gösteri Takıları Koleksiyonunu

 

Hazırlayanlar

Öğr. Gör. Elanur Güner


Öğrenciler

BULUT FATİH ORAL

BÜŞRA KARA

CANER RECEP GÜNGÖR

FATİH UĞUR

FATMA CAN

FATMA BENGÜ TAPİN

İSMAİL BASA

SALİHA SENA ŞAHİNOĞLU

SELÇUK EREN BERBER

ŞULE BEYZA KÖKSAL


Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI