Habergold
Dunyatimes

İstanbul'a genç iş adamı akını

MÜSİAD Gençlik Kurulu'nun 6-7 Aralık'ta yapılacak 4. Uluslararası Genç İşadamları Kongresi ve Gençlik Fuarı'nın bu yılki teması 'İş Dünyasında Rızk ve Risk İkilemi' olacak.

24 Kasım 2013 15:57 / Güncelleme: -/- | Kategori: Ekonomi | Ziyaretçi: 1350MÜSİAD Gençlik Kurulu’nun 6-7 Aralık’ta yapılacak 4. Uluslararası Genç İşadamları Kongresi ve Gençlik Fuarı’nın bu yılki teması ‘İş Dünyasında Rızk ve Risk İkilemi’ olacak.

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Gençlik Kurulu, geleneksel olarak iki yılda bir organize ettiği Uluslararası Genç İşadamları Kongresi ve Gençlik Fuarı’nın 4’üncüsünü 6-7 Aralık 2013 tarihlerinde gerçekleştirecek. İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nin ev sahipliği yapacağı kongre ve fuarın bu yılki teması ‘İş Dünyasında Rızk ve Risk İkilemi’ olacak.

RIZK VE RİSK

Kongrede Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak ve MÜSİAD Gençlik Kurulu Başkanı Faruk Akbal konuşmacı olarak yer alacak. Asya’dan Avrupa’ya, Afrika ülkelerinden Türk Cumhuriyetleri’ne kadar 50 ülkeden 1.500 yabancı iş adamının katılacağı kongrede yaklaşık 5 bin iş adamı aynı çatı altında buluşacak. Kongrede, konularında uzman yerli ve yabancı akademisyenler ile iş dünyasının önde gelen isimleri bir araya gelecek.

100 PROJEYE YATIRIM

Üç oturum halinde gerçekleştirilecek kongrede iş dünyasında rızk ve risk konuları değerlendirilecek. Ayrıca kongrede başlangıç seviyesindeki en başarılı 100 projeye yerli ve yabancı sermaye gruplarından oluşturulacak fonla doğrudan yatırım yapılması planlanıyor.

Uluslararası Genç İşadamları Kongresi ve Gençlik Fuarı’nı İstanbul Ticaret Odası da destekliyor. 2011’de yapılan kongreye Avrupa ve Ortadoğu ülkelerinden 500 ve ülkemizden 2 bin 500 genç girişimci katılmıştı.

Etiketler
Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI