Habergold
Dunyatimes

İtalyan zerafetine Altıniş'ten ince dokunuş

Yakın zaman önce piyasaya sunduğu ve büyük beğeni toplayan, İtalya'dan ithal ettiği yeni "Lolita" isimli koleksiyonunun çeşitlerini arttıran Altıniş Kuyumculuk; hazırladığı özel bir broşür vasıtasıyla, kuyumcu dostlarının çok daha kolay satış yapmalarını amaçlıyor…

19 Temmuz 2014 15:13 / Güncelleme: -/- | Kategori: Firmalar | Ziyaretçi: 2756

Yakın zaman önce piyasaya sunduğu ve büyük beğeni toplayan, İtalya’dan ithal ettiği yeni "Lolita” isimli koleksiyonunun çeşitlerini arttıran Altıniş Kuyumculuk; hazırladığı özel bir broşür vasıtasıyla, kuyumcu dostlarının çok daha kolay satış yapmalarını amaçlıyor…

İtalya’da başlayan ve son dönemde adeta bir fenomen haline gelen İtalyan işi küçük altın top parçalarından oluşan takılar, sektörümüzün deneyimli markası Altıniş’in yorumlarıyla Türk takıseverlerin beğenisine sunuldu. Rose, yeşil, beyaz ve (oksitle karartılmış) antrasit renklere sahip olan "Lolita” isimli özel koleksiyon, genişleyen ürün çeşitliliğiyle Altıniş’in vitrinlerinde yerini aldı. Bilezikten Küpeye, kolyeden yüzüğe kadar birçok ürün grubunu kapsayan "Lolita”; hiç taş kullanılmadan, taşlı bir takının etrafına yaydığı muhteşem ışıltıyı, özel şekli nedeniyle sağlamasıyla tanınıyor. Altıniş Kuyumculuk firma sahibi Mehtap Ahlat Mermutlu; İtalya’dan ithal ettikleri bu özel parçaları, kendi tecrübeleri ve pazarın beklentisi paralelinde yorumladıklarını, ortaya çıkan sonucun hem kendilerini hem de müşterilerini mutlu ettiğini söyledi.

Tamamen 14 ayar olan "Lolita” koleksiyonunun, şık görüntüsünün yanısıra hafifliğiyle de ön plana çıktığını ve sektörümüzün üstünde dolanan sisli havada, kuyumcu esnafının satışlarını arttırmaya yönelik bir koleksiyon olarak beğeni topladığını belirten Mehtap Ahlat; "Pazarın yeni ürün beklentisine cevap vermek ve taşsız bir ürün ile taşlı ürünün görüntü cazibesini yakalamak istedik. Son dönemde tüketicinin taşsız ürün taleplerindeki artışı da görmezden gelemezdik” dedi.

YENİ YÜZÜYLE ALTINİŞ ÜRÜNLERİNİ DAHA RAHAT SUNAR…..

Altıniş Kuyumculuk; Çemberlitaş’ın iki önemli noktasında yer alan toptan satış mağazalarını baştan sona yeniledi ve genişletti. Ramazan ayı nedeniyle, piyasalardaki sakinliği fırsat bilen Altıniş Kuyumculuk; mevcut yerlerine son derece estetik dokunuşlar yaptı. Mehtap Ahlat yapılan yenileme çalışmalarıyla ilgili şu bilgileri verdi:

"Çemberlitaş’ta bulunan iki mağazamız önemli bir tadilat geçirdi. Hem yenilendi hem de genişledi. Artık müşterilerimizi çok daha geniş ve konforlu bir mağazada ağırlama imkanı elde ettik. Ayrıca artık birden fazla müşteriye aynı anda hizmet vermemiz mümkün. Tüm bu olumlu gelişmelere ilaveten, yeni mağazalarımızda artık daha fazla ürün sergilemeye de yer açıldı. Baştan sona yenilenen mağazalarımıza dostlarımızı bekleriz.”

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI