Habergold
Dunyatimes

Kamis dev markaların tercihi olmak istiyor

Birbirinden şık ve zarif gümüş ve altın takılara imza atan Kamis Gold; daha önce BİM Marketler zinciri ile yaptığı çalışmanın benzerlerini başka önemli markalar ile sürdürme gayretinde.

19 Şubat 2014 14:04 / Güncelleme: -/- | Kategori: Firmalar | Ziyaretçi: 2199

Birbirinden şık ve zarif gümüş ve altın takılara imza atan Kamis Gold; daha önce BİM Marketler zinciri ile yaptığı çalışmanın benzerlerini başka önemli markalar ile sürdürme gayretinde.

Geçtiğimiz yıl sıkıntılı bir süreç yaşayan, çeşitli dış etkenler nedeniyle ticari faaliyetlerine kısa bir süre ara veren Kamis Gold; piyasaya hızlı dönüşünde önemli etken olan BİM Marketler Zinciri ile gerçekleştirdiği işbirliğinin benzerlerinin arayışında. 2013 yılının Sevgililer Günü öncesi makrome bileklikler üreten ve bu bileklikleri BİM Marketler Zinciri’nin 3750 şubesine dağıtan Kamis Gold, bir hafta içinde 70 bin ürünü son tüketiciye ulaştırmıştı. Geçtiğimiz yıl büyük ilgi gören Makrome bileklikler; bu yıl kolye versiyonlarıyla tekrar takıseverlere sunulacak.

Kamis Gold firma sahibi İskender Yıldırım; dev markalarla işbirliği içinde olmaya devam edeceklerini, özellikle tekstil sektörünün önde gelen hazır giyim markalarıyla işbirliği içinde olmayı planladıklarını söyledi. Bugün itibariyle satın alınan kıyafete uygun takı seçiminin tüketici tarafından ciddi manada önemsendiğini dile getiren İskender Yıldırım, sözlerini şöyle sürdürdü:

" Gümüş takıya yeni bir soluk verecek, hikayesiyle, üzerindeki betimlemeleriyle büyük beğeni toplayacak yeni ürünlerin tasarım ve üretim aşamasındayız. Daha önce Koton, Mango,BİM gibi büyük çaplı markalarla çalıştık. Şimdi büyük hazır giyim markalarının içinde de ürünlerimizle yer almak istiyoruz. Şu anda hummalı bir çalışma içindeyiz. Bu firmalarla görüşmeye gitmeden önce elimizde çarpıcı modellerimizin olması gerekiyor. Mutlaka özgün çalışmalar ortaya koymayı tercih ediyoruz. İlk fırsatta şu anda bulunduğumuz yeri büyüterek, daha kapsamlı ve hızlı üretim yapacağız. Hazır giyim markaları; şimdiye kadar %90 bijuteri ve çelik gibi takıların satışına yer ayırdılar. Ben gümüşün çok daha fazla ilgi göreceğini düşünüyorum. Çok şık bir elbiseyi en iyi çok şık bir takıyla muhteşem hale getirebilirsiniz.”

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI