Habergold
Dunyatimes

Kuyumcukent şubesi ile şimdi yazıcı kalitesi size daha yakın

Kuyum sektörünün köklü altın alım satım ve döviz firması YSK (Yazıcı Sarraf ve Kuyumculuk) yeni şubesini Kuyumcukent'te açtı. Kuyumcukent şubesi; markanın Kapalıçarşı'daki iki şubesinden sonra üçüncü şubesi oldu.

15 Mayıs 2014 21:23 / Güncelleme: -/- | Kategori: Firmalar | Ziyaretçi: 2432

Kuyum sektörünün köklü altın alım satım ve döviz firması YSK (Yazıcı Sarraf ve Kuyumculuk) yeni şubesini Kuyumcukent’te açtı. Kuyumcukent şubesi; markanın Kapalıçarşı’daki iki şubesinden sonra üçüncü şubesi oldu.

 

30 yılı aşkın bir süredir kuyum camiasına yüksek kaliteli hizmet anlayışıyla altın alım satım ve döviz işlemleri sunan Yazıcı Grup; bundan sonra, son yılların yükselen merkezi Kuyumcukent bünyesinde de yer alacak. Yazıcı Grup Yönetim Kurulu Başkanı İlhami Yazıcı; Kuyumcukent’e biraz rötarlı bir giriş yaptıklarını, bu gecikmenin en önemli sebebinin markaları için "en doğru yerde konumlanma kaygısı” olduğunu ifade etti. Kuyumcukent’e özellikle Trakya ve İstanbul’un batı bölgelerindeki kuyumcuların yoğun ilgi gösterdiğini, yeni açılacak şubeleriyle müşterilerine daha yakın olmayı amaçladıklarını kaydeden İlhami Yazıcı; " Kuyumcukent’te şube açmamızın en önemli sebebi burada bulunan müşterilerimizin yoğun ısrarı oldu. Kuyumcukent’in yükselen bir trendi var. Burada olmaktan ve bölgede bulunan müşterilerimize çok daha yakın hizmet sunma şansını elde etmekten dolayı çok mutluyuz” dedi.

Yeni açılacak YSK Kuyumcukent şubesinin, Kapalıçarşı’da yer alan YSK şubeleriyle koordineli bir şekilde çalışacağını ve İstanbul’un tüm ilçelerindeki kuyumculara aktif hizmet sunmayı hedeflediklerini belirten Yazıcı; "Kuyumcukent bünyesinde yer alan tüm atölyelere ve kuyum camiasına en uygun şartlarda, güvenilir hizmet sunmak istiyoruz. Bugün; Kuyumcukent bizim sektörümüz için olmazsa olmaz konumuna ulaşmıştır. Yıllardır sektörümüzün doğduğu yerde olduk şimdi de geliştiği yerde olmanın sevincini yaşıyoruz” diye konuştu.

Kuyumcukent Atölye Bloğunda 1. Kat’ın merkezinde yer alan YSK Kuyumcukent şubesinde, her türlü sarrafiye ve döviz işlemlerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI