Habergold
Dunyatimes

Kuyumcukent ve Denizbank arasında dev anlaşma

Denizbank, Kuyumcukent Yönetimi ile yaptığı protokelle Kuyumcukent'teki kuyumcular için çok özel avantajlar sundu. Sadece Kuyumcukent'te yerleşik müşterilere Denizbank 1 yıl vadeli ve 1 kilogram altın için aylık 1.75 gr geri ödeme ile finansman desteği verecek.

09 Aralık 2013 00:15 / Güncelleme: 09 Aralık 2013 00:20 | Kategori: Kuyumcukent | Ziyaretçi: 2297


Denizbank, Kuyumcukent Yönetimi ile yaptığı protokelle Kuyumcukent’teki kuyumcular için çok özel avantajlar sundu. Sadece Kuyumcukent’te yerleşik müşterilere Denizbank 1 yıl vadeli ve 1 kilogram altın için aylık 1.75 gr geri ödeme ile finansman desteği verecek.

Denizbank Bankacılığı ve Kuyumcukent Yönetimi arasında 06 Aralık 2013’te iş birliği protokolü imzalandı. İstanbul’da düzenlenen protokol Kuyumcukent Yönetim Kurulu Başkanı Av. Özcan Halaç ve Denizbank Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Sun katıldı. Protokol çerçevesinde, Denizbank sadece kuyumcukent’de ki, yerleşik sektör müşterilerine özel finansman desteği sunuyor.

Kuyumcukent’e özel uzman ekip hizmet veriyor

Denizbank, Kuyumcukent’te altın sektörüne özel uzman ekip ile hizmet veriyor. Denizbank Şube Müdürü Vildan Yüksel, Kuyumcukent’teki esnafın bankacılık hizmetlerine cevap veriyor.

Kaynak: Habergold.com

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI