Habergold
Dunyatimes

Mamuş gold'un Mart fuarındaki en büyük silahı "tasarım gücü"

Kurulduğu günden bu yana 36 yıldır sadece bilezik ve kelepçe ürün grubunda uzmanlaşan Mamuş Gold, İstanbul Jewellery Show'da çarpıcı modelleri, hafif ürün grupları ile büyük ilgi toplayacak.

19 Şubat 2014 13:41 / Güncelleme: -/- | Kategori: Firmalar | Ziyaretçi: 3085

Kurulduğu günden bu yana 36 yıldır sadece bilezik ve kelepçe ürün grubunda uzmanlaşan Mamuş Gold, İstanbul Jewellery Show’da çarpıcı modelleri, hafif ürün grupları ile büyük ilgi toplayacak.

İstanbul Jewellery Show’a yıllardır düzenli katılım gerçekleştiren, yüzlerce model çeşitliliğiyle bileziğe modern çizgiler kazandıran ve her yaş grubundan takıseveri bilezikle buluşturan Mamuş Gold; yaklaşık 4 aylık bir çalışmanın ardından yaklaşık 100’ün üzerinde yeni modelini ilk defa İstanbul Jewellery Show’da sergileyecek.

Çok ciddi bir hazırlık döneminin ardından İstanbul Jewellery Mart fuarında, daha geniş bir stant ile müşterilerinin karşısına çıkacaklarını belirten Mamuş Gold Genel Müdürü Rıfat İyigün; son dönemde daralan içpiyasanın bu fuar ile birlikte silkeleneceğini ve yepyeni bir sezona sağlam giriş yapacağını öngördüğünü ifade etti. Taklit edilmesi çok zor ürünlere imza atmak için azami gayret gösterdiklerini, yükselen altın fiyatlarının bilezikte ister istemez gramı aşağı çektiğini fakat sahip oldukları ileri teknikler sayesinde gram azalmış olsa dahi bileziklerinin görkemini kaybetmediğini vurgulayan İyigün, "Günün şartları ve talepler doğrultusunda 8 ayardan 14 ayara kadar değişen her bütçeye uygun, özgün tasarımlara sahip modern bilezikler üretmeye devam ediyoruz” dedi.

Birçok yeni modelin yanısıra özellikle "Zincirli” diye ifade edilen yeni ürünün büyük ilgi toplamasını beklediklerini kaydeden İyigün sözlerini şöyle sürdürdü:

"Artık bilezik; tasarımcıların büyük emekleriyle klasik düğün takısı olmaktan çok öteye gitti. Günlük kullanıma, gece davetlerine uygun, çalışan kadınların iş ortamında şıklığını tamamlayacak tarzlarda taşlı taşsız bilezikler artık vitrinlerde yer alıyor. Biz, bileziklerimizi üretirken hep sonrasını düşünür ve kullanıcının ürünümüzü kullandığında en ufak bir sorun yaşamaması için ürünün ergonomisini ve kilit noktalarını çok ince hesaplarız. İhracat yapan bir marka olarak evimizde düzenlenecek olan fuara yurtdışından önemli misafirlerimizi de getireceğiz. Özellikle markamız Arap ülkelerinden büyük ilgi görüyor. Fuarın sektörümüz için olumlu sonuçlara vesile olmasını istiyoruz.”

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI