Habergold
Dunyatimes

Markaların Buluşma Noktası "Özboyacı Mücevherat"

Kapalıçarşı'nın ve sektörün seçkin firmalarından biri olan Özboyacı Mücevherat, sektördeki önemli bir çok markayı bünyesinde barındırıyor. Bir aile şirketi olan Özboyacı tüm tecrübe ve birikimleriyle müşteriye kaliteli hizmet vermeyi ön planda tutuyor. Firma müdürü Cem Özboyacı, Habergold'a vermiş olduğu açıklamada; firma hakkında verdiği bilgilerin yanı sıra geçmişten günümüze sektörün çizdiği satış grafiği üzerine de açıklamada bulundu.

12 Aralık 2013 01:18 / Güncelleme: -/- | Kategori: Kapalı Çarşı | Ziyaretçi: 3087Kapalıçarşı’nın ve sektörün seçkin firmalarından biri olan Özboyacı Mücevherat, sektördeki önemli bir çok markayı bünyesinde barındırıyor. Bir aile şirketi olan Özboyacı tüm tecrübe ve birikimleriyle müşteriye kaliteli hizmet vermeyi ön planda tutuyor. Firma müdürü Cem Özboyacı, Habergold’a vermiş olduğu açıklamada; firma hakkında verdiği bilgilerin yanı sıra geçmişten günümüze sektörün çizdiği satış grafiği üzerine de açıklamada bulundu.


Tüketicinin Altına Olan İlgisi Azaldı


Özboyacı satışlarda ciddi anlamda bir düşüş olduğunu ifade ederek "Sektöre faal olarak 2000 yılında giriş yaptım. O günden bugüne ara vermeden çalışmaktayım. Geçmiş sektör tecrübelerim ve faal olarak çalıştığım süreci değerlendirdiğimde, sektörel anlamda satışlarda ciddi bir düşüş söz konusu. Bu durum altın fiyatlarının sürekli değişiminden ve tüketicinin altına karşı ilgisinin azalmasından kaynaklanıyor. Şu an sarrafiye ürünlerde hareket gözlemlesek de fantezi ürünlerin satışındaki düşüş devam ediyor.” yorumunda bulundu.


Bir Çok Marka Özboyacı İle Bir Arada Sunuluyor


Bir çok ünlü markayı bünyelerinde bulundurarak geniş bir ürün yelpazesine sahip olduklarını dile getiren Özboyacı "Firma olarak konseptimiz ağırlıklı olarak İtalyan ürünlerinden oluşmakta. Bu anlamda yurtdışındaki seçkin firmaların Türkiye temsilciliğini yürütüyoruz. Ve bu firmaların ürünlerinin Türkiye pazarında pazarlamasını yapıyoruz. Hedef kitlemiz yurtiçi odaklı olmakla birlikte Türkiye’nin bir çok bölgesi ile çalışıyoruz.” dedi.

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI