Habergold
Dunyatimes

MAYEM GROUP 2014'e Hızlı Giriş Yapacak

İnşaat sektörünün seçkin firmalarından MAYEM GROUP 2014 fuar anlaşmalarını şimdiden gerçekleştirdi. Firma 2013'ü oldukça verimli geçirip, önemli projelere imza atarak sektörde ses getirdi. Şişecam, Vadi İstanbul gibi bir çok önemli projede adı geçen firma, sektörde 25 yıllık deneyimi ile bir aile firması. Genel müdür Cengiz Yılmaz ve abisi tarafından yönetilen firmanın bu yıl gerçekleştirdiği fuar katılımları çok etkili oldu. Yılmaz fuar değerlendirmesi üzerine gazetemize açıklamada bulundu. İzmir'den Şube Teklifi

11 Kasım 2013 02:05 / Güncelleme: 15 Kasım 2013 23:48 | Kategori: Ekonomi | Ziyaretçi: 3092


İnşaat sektörünün seçkin firmalarından MAYEM GROUP 2014 fuar anlaşmalarını şimdiden gerçekleştirdi. Firma 2013’ü oldukça verimli geçirip, önemli projelere imza atarak sektörde ses getirdi. Şişecam, Vadi İstanbul gibi bir çok önemli projede adı geçen firma, sektörde 25 yıllık deneyimi ile bir aile firması. Genel müdür Cengiz Yılmaz ve abisi tarafından yönetilen firmanın bu yıl gerçekleştirdiği fuar katılımları çok etkili oldu. Yılmaz fuar değerlendirmesi üzerine gazetemize açıklamada bulundu.

İzmir’den Şube Teklifi

Yılmaz yaptığı açıklamada "2013 yılında Türkiye’nin en büyük iki yapı fuarına katıldık. Bunlardan biri İstanbul Yapı Fuarı diğeri ise İzmir Yapı Fuarı oldu. İstanbul’da hem müşterilerimiz hem mimar ve mühendisler hem de yabancı ziyaretçilerimiz ile oldukça verimli bir fuar süreci geçirdik. Ardından Ekim ayı başında katılmış olduğumuz İzmir Fuarı’nda çok ciddi bir ilgiyle karşı karşıya kaldık. Firmamızın gelmiş olduğu nokta itibarıyla, edinmiş olduğu bilgi birikimi İzmirli yatırımcılar tarafından oldukça beğenilmiş durumda. İzmir bölgesinde yurtdışından gelen çok sağlıklı müşterilerimiz oldu. Bölgede firmamıza gelen talepler bizi oldukça memnun etti. Fuar sonrası bize dönüş yapan yaklaşık 25 projeyi şu anda detaylandırıp, fiyatlandırma aşamasındayız. Bu projelerle ilgili geriye dönüşler sağlayacağız. Ayrıca İzmir ile ilgili bölgesel bir şube açmamız talep edildi. Orada bizim çözüm ortağı olduğumuz projeler ebatında projelerde bulunmamız gerektiğini ifade ettiler. Bu da firmamız adına oldukça sevindirici bir durum oldu.Bu verimli fuar süreçlerinin ardından, firma olarak 2014 fuar anlaşmalarımızı da yaptık.” ifadelerini kullandı.
Hedef Projeleri Bilgi Birikimine Entegre Etmek

MAYEM GROUP olarak projelerle kendi bilgi birikimlerini bir araya getirmeyi hedeflediklerini vurgulayan Yılmaz, tüm bunların yanı sıra iç piyasadaki etkinliklerine de değinerek, çalışmakta oldukları projeler hakkında da bilgi verdi.

Yılmaz "İç piyasadaki etkinliğimiz bir hayli fazla. Tabii bütün projelerde öncelikli olarak verdiğimiz mesaj şudur; bizim çizgimize itibar eden projelerle firmamızın bilgi birikimini bir araya getirmeyi hedefliyoruz. Şu anda çok önemli projeler yürütüyoruz. Bunlardan biri Çamlıca’da Türkiye’nin en büyük binalarından biri için yaptığımız panel cephe projesi. Aynı zamanda Şişecam’ın ar-ge binasını yapımını da yürütmekteyiz. Özel dizayn edilmiş mimarisi ile çok teknolojik bir yapı. Bu projede bizim teknik becerimiz ile projenin teknolojik yapısını birbirine entegre etmemizi istediler. Bu bizim için oldukça keyifli bir proje oldu. Ayrıca Türkiye’nin en büyük projesi olan Vadi İstanbul projesine de başlamış durumdayız. Vadi İstanbul projesinde 1. etabın uygulama firmasıyız. Bizim için oldukça güzel bir proje.”

 Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI