Habergold
Dunyatimes

MAYEM GROUP - İTALYA İş Birliği

Yurtiçi ve yurtdışı çalışmaları ile başarılı bir grafik çizen MAYEM GROUP, önemli projelere imza atarak inşaat sektöründe ses getirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde projelerine bir yenisini daha ekleyen firma 2013 yılında iz bırakmakta kararlı. Haftaiçi MAYEM Alüminyum Genel Müdür'ü Cengiz Yılmaz'ın İtalya'da görüşmelerini gerçekleştirdiği proje, firmanın yanı sıra ülkemiz adına da önem arz ediyor. Yılmaz, ayrıntılarının ilerleyen günlerde paylaşılacağı proje üzerine konuşarak, hedeflerinin her geçen gün büyüdüğünü ifade etti.

29 Kasım 2013 02:57 / Güncelleme: -/- | Kategori: Firmalar | Ziyaretçi: 2138


Yurtiçi ve yurtdışı çalışmaları ile başarılı bir grafik çizen MAYEM GROUP, önemli projelere imza atarak inşaat sektöründe ses getirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde projelerine bir yenisini daha ekleyen firma 2013 yılında iz bırakmakta kararlı. Haftaiçi MAYEM Alüminyum Genel Müdür'ü Cengiz Yılmaz‘ın İtalya’da görüşmelerini gerçekleştirdiği proje, firmanın yanı sıra ülkemiz adına da önem arz ediyor. Yılmaz, ayrıntılarının ilerleyen günlerde paylaşılacağı proje üzerine konuşarak, hedeflerinin her geçen gün büyüdüğünü ifade etti.

Ülkemiz Adına Önemli Adımlar

Yılmaz konuyla ilgili "İtalya‘da alüminyum üretim makinaları, alüminyum cephe ve doğrama sistemleri hakkında yapmış olduğumuz görüşmelerde, ülkemiz adına da çok önemli imzalar atmış olduk. Uzun zaman önce başlattığımız görüşmeleri sonlandırmak üzere gittiğimiz İtalya’da uzun ve yorucu bir süreç geçirdik. Görüşmeler sonucunda olumlu şekilde nihai karara varıp, gerekli protokolleri imzaladık.” açıklamasında bulundu.

 

Fark Bir Kez Daha Ortada

Yapılan anlaşmalarla MAYEM’in farkını bir kez daha ortaya koyduklarını ifade eden Yılmaz "Yapmış olduğumuz görüşmelerle, İtalya’nın dünya çapında teknolojik makina ve sistemlerinin anlaşmalarını tamamladık. Bu sayede firmamız, MAYEM markasının elindeki seçenekleri çoğaltıp, yapı sektörüne çok önemli alternatifler sunarak, şirketin bir kaç adım daha öne çıkmasını sağlamlaştırmış ve farkını bir kez daha ortaya koymuştur.” dedi.

 

Yılmaz açıklamasında, yapılan anlaşmaların sektör ve MAYEM adına 6 ile 8 ay içinde ülkemizde neticelerinin görülmeye başlanacağının mesajını da verdi. Ayrıca projelerin bir yıl içinde tamamen aktifleştirilerek etkin bir şekilde sektörde kullanıma sunulacağını eklerken, yapılan ön gizlilik protokolleri gereği markalar hakkında bilgi veremediğini, ayrıntıları kısa zaman içinde kamuoyu ile paylaşacakları bildirdi.

 


Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI