Habergold
Dunyatimes

Merrily Yatırımlarına Devam Ediyor

Yunus Emre Öztek, Merrily Alyans'ın dört ortağından biri olan İlhami Öztek'in oğlu. Kendisi, Marmara Üniversitesi Uluslararası İşletme Master programını bitirdikten sonra, baba mesleği olan kuyumculuğa ilk adımını atmış. Baba mesleği olduğu için çıkarlıktan bugünlere çok yol kat etmiş. Şuan Merrily Alyans'ın diğer ortaklarından biri olan, Pazarlama ve Satış Bölümü Genel Müdürü Mehmet Özkan'ın yardımcılığını yapan Öztek, aynı zamanda bir gazetenin ekonomi sayfasında köşe yazarlığı da yapıyor.

19 Aralık 2013 00:15 / Güncelleme: -/- | Kategori: Kuyumcukent | Ziyaretçi: 1832


Yunus Emre Öztek, Merrily Alyans’ın dört ortağından biri olan İlhami Öztek’in oğlu. Kendisi, Marmara Üniversitesi Uluslararası İşletme Master programını bitirdikten sonra, baba mesleği olan kuyumculuğa ilk adımını atmış. Baba mesleği olduğu için çıkarlıktan bugünlere çok yol kat etmiş. Şuan Merrily Alyans’ın diğer ortaklarından biri olan, Pazarlama ve Satış Bölümü Genel Müdürü Mehmet Özkan’ın yardımcılığını yapan Öztek, aynı zamanda bir gazetenin ekonomi sayfasında köşe yazarlığı da yapıyor.


"Markaya yatırım yapıyoruz”


Öztekle yaptığımız görüşmede Merrily Alyans’ın çalışmaları hakkında bilgi aldık. Aynı zamanda Merrily Alyans’ın İletişim ve Medya Sorumlusu da olan Öztek, internet reklamcılığına çok önem verdiklerini söyledi. Öztek, konuyla alakalı "Ürün ve marka üzerine yatırımlarımızı yapıyoruz. Marka çalışmalarına devam ediyoruz. İnternet reklamlarını önde tutuyoruz çünkü alyanstaki hedefimiz genç kitle. Genç kitle de günümüzde zamanının çoğunu internette harcıyor. Bunun dışında yerel ve ulusal alanda dergi gazete ve radyoda ismimizi duyuruyoruz” dedi.


"ARGE’ye çok önem veriyoruz”


AR-GE bölümüne diğer firmalara göre daha çok önem verdiklerini ve yenilikte öncü olduklarını kaydeden Öztek, "Firmamızda en ön planda olan bölüm AR-GE bölümü. Türkiye’ye yenilik getirmek konusunda hep öncü olduk, olmaya da devam edeceğiz. Almanya’dan ilk CNC makineleri bizim firmamız getirdi, bundan sonra da bu yönde çalışacağız. Alyansta zaten tek markayız, markamıza yatırım yapmaya da devam edeceğiz” şeklinde konuştu.


"Gelişmeleri Habergold’dan takip ediyorum”


Konuşmasının sonunda Habergold’un da sıkı bir takipçisi olduğunu ve sektörle ilgili bütün gelişmeleri haber sitemizden takip ettip ettiğini öğrendiğimiz Yunus Emre Öztek’e teşekkür ediyor, çalışmalarının devamında kendisine başarılar diliyoruz.

 


Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI