Habergold
Dunyatimes

Metin Torun: "Yılbaşı Etkinliğimize Herkesi Bekliyoruz"

Yılbaşına günler kala Kuyumcukent'te bir etkinlik düzenlendi. Bu organizasyonda büyük emeği olan ve esnafı bu konuda bir araya getiren Mebel Gold sahibi Metin Torun, yapılan yılbaşı etkinliği ile ilgili Habergold'a bilgi verdi. "Türk halkı olarak işimizi son güne bırakmayı seviyoruz" diyen Torun, yılbaşına girmeden son hafta sonunu değerlendirmek istediklerini söyledi.

08 Ocak 2014 00:04 / Güncelleme: -/- | Kategori: Firmalar | Ziyaretçi: 2101

Yılbaşına günler kala Kuyumcukent’te bir etkinlik düzenlendi. Bu organizasyonda büyük emeği olan ve esnafı bu konuda bir araya getiren Mebel Gold sahibi Metin Torun, yapılan yılbaşı etkinliği ile ilgili Habergold’a bilgi verdi. "Türk halkı olarak işimizi son güne bırakmayı seviyoruz” diyen Torun, yılbaşına girmeden son hafta sonunu değerlendirmek istediklerini söyledi.

Yapılan organizasyonun başı Metin Torun konuyla alakalı "Yılbaşı için son hafta sonu esnaf arkadaşlarımızla işbirliği yaparak bir etkinlik hazırladık. Bu etkinlikte Noel Babamız var, ikramlarımız var. Sokağımızı görsel olarak süsleyerek sokağa bir canlılık, renklilik getirmek istedik. Bu yapılan iş aslında yönetimin işi, bizim dışarıya Kuyumcukent’i tanıtmamız gerekirken biz sadece buraya gelen müşterilerimize tanıtım yapabiliyoruz.

 Kuyumcukent’in ezelden beri bir tanıtım problemi var, ama yeni gelen yönetim en azından bu konuda çalışmalar yapmak istiyor. Tabii ki sırayla olacak şeyler bunlar. Her şeyi de yönetime yükleyip onlardan beklememek lazım. Biz sadece sokaktaki arkadaşlarımızla bu hafta sonunu değerlendirmek için böyle bir etkinlik yaptık. Bunlar olması gereken şeyler. Bu yapılan en azından bu hafta sonu Kuyumcukent’i ziyaret eden insanlar için bu sokağı hareketlendirme çalışması.”

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI