Habergold
Dunyatimes

Nil Kuyumculuk Yatırımlarına Devam Ediyor

Nil Kuyumculuk üretim tekniklerini geliştirmek adına çalışmalarını sürdürüyor. Günümüzün en önemli etkenlerinden olan teknolojiyi firmanın her bölümüne entegre etme konusunda çalışan ve kurumsallaşmak adına büyük adımlar atan firma adına Orçun Özişçi Habergold'a geride bıraktığımız 2013 yılını ve 2014 yılı için hedeflerini değerlendirdi.

27 Ocak 2014 21:53 / Güncelleme: -/- | Kategori: Firmalar | Ziyaretçi: 2949

Nil Kuyumculuk üretim tekniklerini geliştirmek adına çalışmalarını sürdürüyor. Günümüzün en önemli etkenlerinden olan teknolojiyi firmanın her bölümüne entegre etme konusunda çalışan ve kurumsallaşmak adına büyük adımlar atan firma adına Orçun Özişçi Habergold’a geride bıraktığımız 2013 yılını ve 2014 yılı için hedeflerini değerlendirdi.

2013 yılının kendileri adına başarılı geçtiğini kaydenen Özişçi, zor dönemleri iyi atlattıklarını belirtti. 2013 yılında daha çok kurumsallaşma adına adımlar attıklarını ve yeni teknolojiler kullanmaya başladıklarını dile getiren Özişçi, "Kurumsallaşma adına adımlar atıyoruz. Teknolojilerimizi geliştirmek adına çalışıyoruz. Yeni sistemler oturttuk. Bundan sonra sahada olan arkadaşlarımız müşterilerden siparişleri tablet üzerinden alacak ve sipariş direkt atölyeye geçecek. Hem teknolojiyi kullanıyoruz hem zamandan ve işten tasarruf ediyoruz” açıklamalarında bulundu.

"Yenilikçi bir firmayız”

2014 yılı için herhangi bir yurt dışı çalışmasında bulunmadıklarını ama iç piyasada yeni bölgeler açmayı planladıklarını ifade eden Özişçi, Çanakkale’ye karar verildiğini, onun yanı sıra Batı Karadeniz için görüşme halinde olduklarını söyledi. Yeni yılda çıkarılacak ürünler hakkında da konuşan Özişçi, "Bizde devamlı yeni model çıkıyor yani 2014 yılı için özel bir şey yapmıyoruz. Sürekli büyüyen yenilikçi bir firmayız ve ürün çeşitliliğimiz her geçen gün yeni modellerle artıyor. Genelde her ay yeteri miktarda modeller çıkıyor. Onun dışında, önümüzdeki yıl fuarlarda da boy göstermek için çalışmalara başladık” şeklinde konuştu.

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI