Habergold
Dunyatimes

Norayr İşler İKO Seçimlerini Değerlendirdi

İstanbul Kuyumcular Odası seçimleri geçtiğimiz günlerde gerçekleşti ve Norayr İşler yeni başkan seçildi. Seçimlerin ardından Norayr İşler düşüncelerini ve bundan sonraki hedeflerini Habergold ile paylaştı.

27 Ocak 2014 21:57 / Güncelleme: -/- | Kategori: Firmalar | Ziyaretçi: 2341

İstanbul Kuyumcular Odası seçimleri geçtiğimiz günlerde gerçekleşti ve Norayr İşler yeni başkan seçildi. Seçimlerin ardından Norayr İşler düşüncelerini ve bundan sonraki hedeflerini Habergold ile paylaştı.

 

Kazanır kazanmaz seçimleri geride bıraktıklarını ve ileriye dönük çalışmaya başladıklarını ifade eden İşler, birleştirici çalışmalar yapacaklarını söyledi. Adaylığa başvurduğu günden bu yana diyalog diye konuşan İşler, verdikleri sözleri yerine getireceklerinin garantisini verdi. İşler konuyla alakalı "Mazbatamızı daha bugün alacağız ama biz sektörle diyalog kurma çalışmalarımıza başladık bile. Herkesin bu işe vakıf olmasını istiyoruz. Yol alırken kesinlikle tek başımıza olmak istemiyoruz. Herkesin fikrini ve desteğini alıp o şekilde yürümek istiyoruz” dedi.

 

"Sektöre değer katacak her fikri gündeme alacağız”

 

Yapacakları çalışmalarda eski başkanların ve adayların da tecrübesinden faydalanmak istediğini belirten İşler, seçimlerdeki rakip anlayışının geride kaldığına değindi. İşler "Seçimlerde ufak çekişmeler oldu, bu doğaldır fakat vakit kucaklaşma vakti. Onlar bizim ağabeylerimiz kardeşlerimiz. Her zaman beraberiz. Onların fikirlerinden kendimize ve sektöre değer yaratmak istiyoruz. Kazandığımız günün ertesi günü sabah dokuzda Karbeyaz ağabeyimiz beni aradı ve yarışın bittiğini, artık bir ağabeyim olduğunu ve hangi konuda olursa olsun elinden gelen her şeyi yapmaya hazır olduğunu ifade etti. Kendisine buradan teşekkür etmek istiyorum. Görmek istediğim manzara bu. Biz her zaman beraberiz ve bu beraberliği sektöre hissettirip çalışmak istiyoruz” şeklinde konuştu.

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI