Habergold
Dunyatimes

Özcan gümüş farkını ortaya koydu

Yakın tarihte merkez mağazasını baştan sona yenileyen Özcan Gümüş; komple değişen ürün gamıyla, İstanbul Jewellery Show'da tasarım kaslarını cömertçe sergiledi. Yerli yabancı ziyaretçilerin ilgiyle takip ettiği Özcan Gümüş standı, birbirinden renkli taşlara sahip göz alıcı gümüş mücevherleriyle ilgi odağı oldu.

28 Mart 2014 12:47 / Güncelleme: -/- | Kategori: Firmalar | Ziyaretçi: 2306

Yakın tarihte merkez mağazasını baştan sona yenileyen Özcan Gümüş; komple değişen ürün gamıyla, İstanbul Jewellery Show’da tasarım kaslarını cömertçe sergiledi. Yerli yabancı ziyaretçilerin ilgiyle takip ettiği Özcan Gümüş standı, birbirinden renkli taşlara sahip göz alıcı gümüş mücevherleriyle ilgi odağı oldu.

 

Başarılı ihracat çalışmaları ile dikkat çeken, Dünya genelinde onlarca ülkeye Türk gümüş takılarını sunan Özcan Gümüş, İstanbul Jewellery Show için özel bir hazırlık dönemi geçirmişti. Yepyeni bir anlayışla hareket etme ve köklü tarz değişikliğine giden Özcan Gümüş; yeniliklerinin ilk meyvesini fuarda aldı. Özcan Gümüş Genel Müdürü Sinan Araç; markalarının bir yıl gibi kısa bir zaman diliminde çok ciddi anlamda yenileşmeye ve değişime gittiğini belirterek; "Yenilenen yüzümüzün fuarda ilgiyle karşılanması bizi mutlu kıldı. Yaptığımız yatırımların karşılığını görmek son derece sevindirici” dedi.

Yeni tasarımların hız kesmeden yıl boyunca devam edeceğini kaydeden Sinan Araç; 2014’ün Özcan Gümüş için çok önemli bir yıl olduğunu, sürekli yeni ürünler ve yeni markalar piyasaya sunarak hem yurtiçinde hem de yurtdışında firmalarını ön plana çıkartacak çalışmalar içinde olacaklarını dile getirdi. Tarihlerinde hiç ayırmadıkları kadar zaman ve maddi yatırımı AR-GE’ye yönlendirdiklerini vurgulayan Araç; 2014 yılında her ay piyasada neler yapacaklarını net bir şekilde programladıklarını söyledi.

İstanbul Jewellery Show’un son yıllardaki ciddi ziyaretçilerinden olan Rus ve İranlı alıcıların bu yıl çeşitli sebeplerden ötürü, fuara katılmamalarının eksikliğinin hissedildiğini sözlerine ekleyen Araç; Mayıs ayında Rusya’da hemen ardından da Amerika Las Vegas fuarında Özcan Gümüş’ün yeni ürünleriyle birlikte ülkemizi başarıyla temsil edeceğini ifade etti.

Genel Müdür Sinan Araç; fuar organizasyonu yapan firmaya önemli bir mesaj iletti. Gümüş takı üreticilerinin fuar alanında çok arka bölümlere konumlandırıldıklarını, bu anlayışın gümüş sektörünün gelişime katkı sağlamayacağının altını çizdi.

 

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI