Habergold
Dunyatimes

Özcan gümüş fuarda her şeyiyle yeni

Geçtiğimiz yıl başlattığı yenilenme çalışmalarını 2014 yılında da arttırarak devam ettirmeyi planlayan Özcan Gümüş; İstanbul Jewellery Show'da hem yeni ürünlerini hem de yeni oluşturduğu markaları fuar ziyaretçilerine sunacak.

07 Mart 2014 12:09 / Güncelleme: -/- | Kategori: Firmalar | Ziyaretçi: 3218

Geçtiğimiz yıl başlattığı yenilenme çalışmalarını 2014 yılında da arttırarak devam ettirmeyi planlayan Özcan Gümüş; İstanbul Jewellery Show’da hem yeni ürünlerini hem de yeni oluşturduğu markaları fuar ziyaretçilerine sunacak.

 

Başarılı ihracat çalışmaları ile dikkat çeken, Dünya genelinde onlarca ülkeye Türk gümüş takılarını sunan Özcan Gümüş, İstanbul Jewellery Show için tüm hazırlıklarını tamamladı. Birbirinden iddialı yeni ürünlerini, Chiara ve Moschetto isimli iki özel markasını ilk kez fuarda ziyaretçilere sunacak olan Özcan Gümüş; "Gümüş takıda bu yıl trendler ne? Ne gibi yenilikler var ? " sorularının cevaplarını standından sunacak.

Özcan Gümüş Genel Müdürü Sinan Araç; aylardır büyük bir özenle hazırlandıkları İstanbul fuarında yepyeni ürünler ve yenilenen marka yüzleriyle müşterilerinin karşısına çıkacak olmanın heyecanını yaşadıklarını belirterek; "Adeta Show içinde Show hazırladık. Fuarda, hem ülkemizin gümüş takı işçiliğinde gelmiş olduğu üst noktayı göstereceğiz hem de Özcan Gümüş’ün özgün tasarımlarının gümüşe nasıl yansıtıldığını ifade edeceğiz” dedi.

Geçtiğimiz günlerde showroomlarını baştan sona yenilediklerini kaydeden Araç; mağaza konseptini yeni standlarına yansıtacaklarını ve estetik ile zarafeti birarada müşterilerine sunacaklarını söyledi. Piyasalarda değerli maden fiyatlarının ani hareketlerinin olumlu yansımalar yapmadığını da sözlerine ekleyen Araç; ülke çapında istikrarlı fiyatların ortaya çıkmasının hem iç piyasadaki hem de ihracat alanındaki satış ve pazarlama faaliyetlerini olumlu yönde etkileyeceğini dile getirdi.

 

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI