Habergold
Dunyatimes

Riva gold İstanbul'a iltimas geçiyor

Her yıl ulusal ve uluslararası birçok takı fuarına katılımcı olarak dahil olan Riva Gold; en özel ve çarpıcı modellerinin ilk tanıtımını İstanbul Jewellery Show'a saklıyor.

14 Mart 2014 15:02 / Güncelleme: -/- | Kategori: Firmalar | Ziyaretçi: 4019

Her yıl ulusal ve uluslararası birçok takı fuarına katılımcı olarak dahil olan Riva Gold; en özel ve çarpıcı modellerinin ilk tanıtımını İstanbul Jewellery Show’a saklıyor.

Ülkemizin önde gelen içi boş (hollow) bileklik ve kolye üreticisi Riva Gold; Yılın başında düzenlenen İtalya Vicenza fuarının ardından, kendi evinde müşterilerini ağırlayacak. Yıllardır İstanbul Jewellery Show’a düzenli katılım gösteren Riva Gold; özenle hazırlandığı fuarda daha önce lansmanını yapmadığı 250’ye yakın yeni modelin ilk sunumunu gerçekleştirecek.

Dünya çapında yılın ilk önemli takı fuar organizasyonu olan İtalya Vicenza fuarını başarıyla geçtiklerini ve birçok yeni alıcıyla tanışma fırsatı elde ettiklerini belirten Riva Gold İhracat Müdürü Onur Şahin; " İtalya’da iyi geçen bir fuarın ardından doğal olarak İstanbul fuar beklentimiz arttı. Özellikle iç piyasadaki daralmanın ve sisli havanın fuarımız ile birlikte dağılacağını ümit ediyoruz” dedi. Her yıl ev sahibi olmanın getirdiği bir sorumlulukla İstanbul Mart Fuarına özenle hazırlandıklarını ve yıl içinde çok ses getirecek özel bir koleksiyonlarını fuarda ilk kez sergileyeceklerini kaydeden Onur Şahin; daha gösterişli ve daha hafif birbirinden şık özel ürünler hakkında çok fazla detay belirtmek istemediğini, özel ürünleri canlı görmek için tüm ziyaretçileri stantlarına beklediklerini söyledi.

Yeni koleksiyonlarının, hem yurtiçinden hem de yurtdışından beğeni toplayacağını öne süren Şahin; İstanbul fuarı için özellikle yabancı müşterilerinin hepsini davet ettiklerini, ev sahibi olma bilinciyle benzer harekette bulunacak firmaların hem fuarın kalitesine hem de ziyaretçi profilinin gelişmesine önemli katkı sağlayacağını sözlerine ekledi.

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI