Habergold
Dunyatimes

Sahasında Başarıdan Başarıya Koşan Bir İş Kadını

1997 yılında iş hayatına başlayan Aytaç İpek, Dünya Times Genel Yayın Yönetmeni Abdulvahap Filiz'in sorularını cevapladı. Sektörde bir çok işe imza atan Aytaç İpek, bu günlerde Babacan Yapı Grubunda Satış ve Pazarlama Müdürü olarak, bu sahada da kendisini ispatlayarak bir çok başarıya imza atmaya devam ediyor.

27 Haziran 2014 13:45 / Güncelleme: -/- | Kategori: Firmalar | Ziyaretçi: 1967

1997 yılında iş hayatına başlayan Aytaç İpek, Dünya Times Genel Yayın Yönetmeni Abdulvahap Filiz’in sorularını cevapladı. Sektörde bir çok işe imza atan Aytaç İpek, bu günlerde Babacan Yapı Grubunda Satış ve Pazarlama Müdürü olarak, bu sahada da kendisini ispatlayarak bir çok başarıya imza atmaya devam ediyor.

Son günlerde inşaat sektöründe ki, ekonomik yapıyı değerlendiren İpek; "İstanbul’un dünyanın merkezi olduğunu, Babacan yapı olarak başta Ortadoğu olmak üzere, çok iyi ve kaliteli müşterilere sahip olduklarını ve bir çok başarılı işe de imza attıklarını” söyledi.

Kaynak ; Dunyatimes.com

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI