Habergold
Dunyatimes

Şansyolu yaya trafiği yaşadı

"Outlet Mücevher Fırsatları" organizasyonuna İsgold İstanbul damga vurdu. Tüketiciye yönelik sürekli kazandırmayı hedefleyen yeni ürünü "Şans Altını" ile büyük ilgi toplayan İsgold'un standı, 5 gün boyunca yüzlerce kişiyi misafir etti.

05 Ocak 2014 23:12 / Güncelleme: 05 Ocak 2014 23:25 | Kategori: Firmalar | Ziyaretçi: 1533

"Outlet Mücevher Fırsatları” organizasyonuna İsgold İstanbul damga vurdu. Tüketiciye yönelik sürekli kazandırmayı hedefleyen yeni ürünü "Şans Altını” ile büyük ilgi toplayan İsgold’un standı, 5 gün boyunca yüzlerce kişiyi misafir etti.

Sereks Fuarcılık tarafından bu yıl 4’üncü kez organize edilen Lütfi Kırdar Kongre ve Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen "Outlet Mücevher Fırsatları” organizasyonu; son tüketici ile altın takı, mücevher ve yatırım altını üreticilerini buluşturdu. Organizasyona bu yıl ilk kez katılan İsgold İstanbul Kıymetli Madenler; uzun bir süredir merakla beklenen "Şans” temalı ürünün lansmanını yaptı ve ilk şanslı altın yatırımcıları belli oldu. Geniş bir ekip ve titiz bir AR-GE çalışması ardından ortaya çıkan, "Şansa Giden Yol” mottosuyla tanıtılan İsgold’un yatırım altını büyük ilgiyle karşılandı.

Fuar organizasyonu boyunca eski İstanbul sokaklarını anımsatan koreografisiyle ilgi çeken İsgold; "Şans Altını” ürününü tüketiciyle buluşturdu. Çeşitli eğlenceli oyunlar eşliğinde tanıtılan "Şans Altını”, bu oyunlarda başarılı olanlara ücretsiz takdim edildi. İsgold Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Aşık; yatırım altınına "Şans Altını” ile farklı bir boyut kazandırmayı düşündüklerini, tasarruf sahiplerinin ufak yatırımlarının sürekli değerlenmesi ve daha fazla kazanma şansına sahip olmasını planladıklarını söyledi. Alırken de satarken de "Şans Altını”nın çok avantajlı olduğunu ve sürekli yatırımcısına kazandırmayı hedeflediğini kaydeden Aşık; sözlerini şöyle sürdürdü:

"Outlet Mücevher Günlerine ilk kez katıldık.Ürünümüzün lansmanı bu özel organizasyona nasip oldu. "Şans Altını”nı alan kişilerin çeşitli oyunlara katılma ve bu eğlenceli oyunlar sonunda ücretsiz tekrar "Şans Altını”na sahip olma imkanları bulunuyor. Yıl içinde çeşitli platformlarda ve AVM’lerde bu ürünümüzü halkımıza sunacağız. Bugüne kadar yatırım altını hiç bu kadar kazandırmaya yönelik ve eğlenceli bir yatırım aracı olmamıştı. Organizasyon boyunca ürünümüze ilgi gösteren tüm halkımıza teşekkürlerimizi sunarız. "

2014 yılı içinde çeşitli ortamlarda karşınıza çıkacak "Şans Altını” oyunlarını takip etmeyi ve sizde şansınızı denemeyi unutmayın.

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI