Habergold
Dunyatimes

Sektör Bilirkişi İsimleri Belli Oldu

Geçtiğimiz günlerde İstanbul Ticaret Odası Kuyumcular Meclis Toplantısı çerçevesinde atamaları yapılan sektör bilirkişileri belli oldu.

09 Eylül 2013 22:22 / Güncelleme: 09 Eylül 2013 23:05 | Kategori: Firmalar | Ziyaretçi: 1846

Geçtiğimiz günlerde İstanbul Ticaret Odası Kuyumcular Meclis Toplantısı çerçevesinde atamaları yapılan sektör bilirkişileri belli oldu. Sektörde tanınan, alanında uzmanlaşmış, güvenilir ve donanımlı isimlerin seçilmesine özen gösterilen atamada; Kuyumculuk Komitesi bilirkişi heyetine Cemal Turgut seçilirken, 2. derece yedek üyeliğe de İlhami Yazıcı layık görüldü.


Mercan Vergi Dairesine bağlı olarak, Kuyumculuk Komitesi’nde bilirkişilik görevini yürütecek olan isimlerden İlhami Yazıcı Habergold’a yaptığı açıklamada;


"İstanbul Ticaret Odası Meclisi olarak bizi bilirkişilik görevi için uygun gördüler. Şahsım adına bunun için mutlu ve gururluyum. Vazifemizi en iyi şekilde yerine getirmeye çalışacağız.” dedi.

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI