Habergold
Dunyatimes

Serdiamond outlet mücevher günlerinin aranan markası

Sereks Fuarcılık tarafından organize edilen ve geçtiğimiz günlerde 4'üncüsü gerçekleştiren "Outlet Mücevher Günleri" organizasyonu, Serdiamond ile sevenlerini buluşturdu. Bu organizasyona daha önce katılan Serdiamond'ın artık kendi özel hayranı müşterileri var.

01 Ocak 2014 22:22 / Güncelleme: 01 Ocak 2014 22:25 | Kategori: Firmalar | Ziyaretçi: 2047

Sereks Fuarcılık tarafından organize edilen ve geçtiğimiz günlerde 4’üncüsü gerçekleştiren "Outlet Mücevher Günleri” organizasyonu, Serdiamond ile sevenlerini buluşturdu. Bu organizasyona daha önce katılan Serdiamond’ın artık kendi özel hayranı müşterileri var.

Ülkemizin yenilikçi mücevher takı üreticilerinden biri olan Serdiamond, geçtiğimiz günlerde düzenlenen "Outlet Mücevher Günleri”nde kendisini bekleyen özel müşterileriyle buluşma şansı elde etti. Şubat ayındaki sevgililer günü öncesi ve anneler günü öncesi olmak üzere yıl içinde 3 kez düzenlenen "Outlet Mücevher Günleri” organizasyonları, birçok firmanın stoklarındaki ve ihracat fazlası ürünlerini eritmesine vesile oluyor.

Serdiamond firma sahibi Yakup Alpdoğan, Outlet mücevher ve takı satış organizasyonuna markalarının düzenli bir katılım sergilediğini ve artık bu özel günlerde Serdiamond ile buluşmak isteyen bir kitle oluştuğunu söyledi. Son tüketicinin karşısına bu sefer ilk kez modern mücevher tasarımlarıyla çıktıklarını ve stoklarında bulunan son otantik mücevherleri çok uygun fiyatlar eşliğinde satış sunduklarını belirten Alpdoğan, "Amacımız bu organizasyon ile yüksek rakamlı perakende satışlar yapmak değil. Geçtiğimiz günlerde tamamen tarzımızda bir değişikliğe gittik. Bilindiği üzere artık Serdiamond, modern ve yenilikçi mücevher tasarımlarına imza atacak. Elimizde kalan son otantik takılarımız yeni sahipleriyle buluştu. Bu organizasyon çerçevesinde bazen maliyetine, bazen maliyetinin altında, bazen de çok az bir karla stoklarımızdaki takılarımızı ve ihracat fazlası ürünlerimizi elden çıkarmış oluyoruz. Böylelikle bizim yeni tasarımlara imza atmamız için bir itici unsur oluşuyor” diye konuştu.

Anneler gününde, sevgililer gününde olduğu gibi ürünlerine vatandaşların yoğun ilgisi olduğunu kaydeden Alpdoğan, "Bu organizasyonun esas kazananı, alışveriş yapan kişiler. Gerçekten %70’e varan indirimlerle birbirinden güzel takılara sahip olabiliyorlar veya sevdiklerine hediye ederek paha biçilmez mutluluk yaratıyorlar” dedi.

"Outlet Mücevher Günlerinde” Serdiamond standında firmanın son otantik takılarının haricinde, ilk kez İstanbul Ekim fuarında görücüye çıkan yeni modern takılardan bazıları da satışa sunuldu. Serdiamond’ın yeni tarzı büyük beğeni topladı. Bu yıl özellikle gençlerin de ilgi gösterdiği Serdiamond standı, 4 gün boyunca mücevher tutkunlarının akınına uğradı.

Etiketler
Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI