Habergold
Dunyatimes

Somoro'nun fuar süprizi alıcıları mutlu kılacak

Yıllardır Jewellery Show'a katılan sektörün deneyimli markası Somoro Kuyumculuk; bu yıl fuara, özel hazırladığı çarpıcı tasarımlara sahip yeni ürün koleksiyonlarıyla ve özel süprizlerle damga vurmaya hazırlanıyor.

07 Mart 2014 12:13 / Güncelleme: -/- | Kategori: Firmalar | Ziyaretçi: 2727

Yıllardır Jewellery Show’a katılan sektörün deneyimli markası Somoro Kuyumculuk; bu yıl fuara, özel hazırladığı çarpıcı tasarımlara sahip yeni ürün koleksiyonlarıyla ve özel süprizlerle damga vurmaya hazırlanıyor.

 

İstanbul Jewellery Show’a büyük önem verdiklerini belirten Somoro Kuyumculuk Genel Koordinatörü Haluk Ocuşlar, "Bu yıl süprizlerle dolu yepyeni bir stand ile müşterilerimizin karşısında olacağız. Değerli İç Mimar Ömer Akbaş imzalı yeni standımızın çok beğenileceğini tahmin ediyoruz. Ana hedef kitlemiz olan bayanlara yönelik yeni koleksiyonlarımızda daha gösterişli ve hafif modellerimiz ön planda olacak. Personelimiz, güler yüzleriyle müşterilerini ağırlamaktan mutluluk duyacaklar” dedi.

Haluk Ocuşlar; Somoro’nun hizmet anlayışında hergünü yeni bir fuar günü olarak gördüklerini ve bundan dolayı yeni tasarımlara sürekli vitrinlerinde yer açtıklarını vurgulayarak; "Biz fuara özel olarak hazırlanmayan nadir firmalardan biriyiz. Fuara özel yeni tasarımlar yapmıyoruz. Bazı özel modellerimizin lansmanını fuara sakladığımız doğrudur. Son yıllarda yükselen bir çizgiye sahip olan İstanbul Jewellery Show’un sektörümüz açısından etkin sonuçlar doğuracağına inanıyoruz” diye konuştu.

Özellikle kredi kartı ile taksitli kuyum satışının yasaklanmasının iç piyasayı sıkıntıya soktuğunu, Dünya çapında da altın fiyatlarının yüksek olması münasebetiyle sisli bir havanın hakim olduğunu belirten Ocuşlar; fuarın sektörümüze yeni bir soluk getirmesini ve katılımcıların yüzünü güldürmesini arzu ettiğini ifade etti.

T.C. Ekonomi Bakanlığının fuara katılacak olan yabancı konuklardan belli bir orandakilerin konaklamasını karşılamasının son derece faydalı bir destek olduğunu da sözlerine ekleyen Haluk Ocuşlar; kuyumcularımızın her ihracat çalışmasında ülkeye çok önemli döviz girdisi sağladıklarını ve kuyumculuk sektörünün bu tip desteklerle önemli atılımlara imza atacağını söyledi.

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI