Habergold
Dunyatimes

Tektaş denince akla hemen onun adı gelir

Ülkemizin önde gelen tektaş ve sırataş mücevher üreticilerinden biri olan Sina Montür; sezonun en yeni ve çarpıcı modellerini düğünler öncesi vitrinlerine taşıdı. Tektaş'ta fanteziyi zorlayan Sina Montür; yine çok ses getirecek ürünler hazırlıyor.

18 Haziran 2014 16:09 / Güncelleme: -/- | Kategori: Firmalar | Ziyaretçi: 2676

Ülkemizin önde gelen tektaş ve sırataş mücevher üreticilerinden biri olan Sina Montür; sezonun en yeni ve çarpıcı modellerini düğünler öncesi vitrinlerine taşıdı. Tektaş’ta fanteziyi zorlayan Sina Montür; yine çok ses getirecek ürünler hazırlıyor.

 

Yıllardır özellikle tektaş ve sıralıtaş montür üzerine uzmanlaşan ve ulaşılması çok zor, yüksek kalitesiyle fark yaratan Sina Montür; yeni modelleriyle özellikle gelin adaylarının başını döndürecek. Her yıl ülkemizde pırlantalı mücevher ve tektaş ürün grubuna artan bir ilgi olduğunu belirten Sina Montür firma sahibi Barış Lek; "Tektaş ve sıralıtaş ürün grubuna ilgi artarken, doğal olarak bu alanda üretici sayısında da ciddi artış var. Bugün Sina Montür; tektaşın telaffuz edildiği her ortamda kuyum camiasının ilk akla gelen isimlerinden biri olmuşsa, çok büyük emeğin ve titiz çalışmanın bir neticesidir” dedi.

Hem yurtiçinde hem de yurtdışında Sina Montür tektaş grubuna ilgi olduğunu kaydeden Barış Lek; sürekli tasarım ve pazarlama departmanlarının biraraya gelerek, müşteri beklentilerini analiz ettiklerini, farklı modeller üretme konusunda fikir jimnastiği yaptıklarını, günümüz piyasa koşullarında etkin satış yapmanın anahtarının ‘yeni tasarımlar’ olduğunu dile getirdi. Artık tektaşların, gelinlerin duağı gibi ayrılmaz bir parçası olduğunu sıralıtaş ve tamtur yüzüklere de ilginin arttığını belirten Lek; "Bu yıl sevginin evrensel ifade biçimi olan kalpli tektaşlarımız büyük beğeni topladı. Sevgililer gününde ilk kez piyasaya sunduğumuz kalpli tektaşlarımız yepyeni modelleriyle sezona iddialı bir giriş yapacak. Ülkemizde klasik 3-5 tipte tercih edilen tektaşlar, yurtdışına daha fantezi türleriyle çıkış yapıyor. Bu yıl yerli tüketicimize daha çok çeşit sunacağız” diye konuştu.

Üzerinde tektaş bulunan alyans modellerinin belirli bir dönem tektaşa rakip olarak piyasaya sunulduğunu, fakat arzu edilen sonuçların alyans üreticileri tarafından alınamadığını da sözlerine ekleyen Lek; tektaşta bu yıl biraz daha büyük taşların kullanıldığını, kredi kartı yasağının yumuşatılması halinde arzu edilen satış rakamlarına daha hızlı bir şekilde ulaşılacağını ifade etti.

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI