Habergold
Dunyatimes

TOBB İstanbul Kadın Girişimci ve İTO Kuyumcular komitesi üyesi Nergis Sürücü, İSO'yu ziyaret et

TOBB İstanbul Kadın Girişimciler Kurulu Heyeti, Yönetim Kurulu Başkanı Hatice Dinçbal Kal, başta olmak üzere, İTO kuyumcular komitesi Üyesi Nergis Sürücü, Erdal Bahçıvan'ı İSO Yönetim Kurulu Başkanlığı'na seçilmesinden dolayı kutladı ve yeni görevinde başarılar diledi.

22 Kasım 2013 02:11 / Güncelleme: -/- | Kategori: Öne Çıkanlar | Ziyaretçi: 3021


TOBB İstanbul Kadın Girişimciler Kurulu Heyeti, Yönetim Kurulu Başkanı Hatice Dinçbal Kal, başta olmak üzere, İTO kuyumcular komitesi Üyesi Nergis Sürücü,  Erdal Bahçıvan’ı İSO Yönetim Kurulu Başkanlığı’na seçilmesinden dolayı kutladı ve yeni görevinde başarılar diledi.

Ziyarette TOBB İstanbul Kadın Girişimciler Kurulu’nun faaliyetleri ve geleceğe yönelik projeleri ele alındı. Kadın girişimciliğinin nasıl daha katılımcı ve istihdam artırıcı bir mecraya sorulabileceği üzerine tartışıldı.

TOBB İstanbul Kadın Girişimciler Kurulu heyetinde; Yönetim Kurulu Başkanı Hatice Dinçbal Kal, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ayşegül Çapan, aynı zamanda İSO Yönetim Kurulu Üyesi de olan Sultan Tepe’nin yanı sıra, İTO kuyumcular komitesi üyesi Nergis Sürücü başta olmak üzere, üyeler Hatice Aydoğmuş, Ebru Tanrıverdi, Betigül Eğriboz, Fisun Derviş, Asuman Dayı, Sevda Arıkan ve Yasemin Yardımcı da yer aldı. Toplantıya, İSO Basın Yayın Şube Müdürü Asım Aslan ve Meslek Komiteleri Şubesi Müdürü Başar Er Karaçöp de katıldı.Kaynak: Habergold.com

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI