Habergold
Dunyatimes

Ufuk alyans kuyum sektörünün global gelişmelerini yerinde görmek amacıyla İtalya'ya gitti

Ülkemizin önde gelen alyans takı üreticilerinden biri olan Ufuk Alyans; ülke genelinde hizmet ulaştırdığı kuyumcu dostlarına, Dünya trendlerini daha hızlı aktarmak ve en son mesleki yenilikleri yansıtabilmek amacıyla Vicenza Oro Winter Fuarını yakın mercek altına aldı.

28 Ocak 2014 12:20 / Güncelleme: -/- | Kategori: Firmalar | Ziyaretçi: 1825

Ülkemizin önde gelen alyans takı üreticilerinden biri olan Ufuk Alyans; ülke genelinde hizmet ulaştırdığı kuyumcu dostlarına, Dünya trendlerini daha hızlı aktarmak ve en son mesleki yenilikleri yansıtabilmek amacıyla Vicenza Oro Winter Fuarını yakın mercek altına aldı.

Her yıl Ocak ayında düzenlenen Vicenza Oro Fuarı, bu yılda sektörümüzün birçok değerli markasını ve kişilerini ağırladı. Birçok ihracat yapan firmamız standlarıyla fuarda yer alırken, ihracat çalışmalarında bulunmayan ama sektörel bazda tüm yenilikleri yakından görmek isteyen mesleğine aşık bazı firma sahipleri de fuara ziyaretçi olarak katılım gösterdiler. Vicenza Oro Fuarına ziyaretçi olarak katılan Ufuk Alyans firma sahibi Ufuk Güneş; sektörel gelişmeleri yakından görme fırsatı elde etti.

Ufuk Güneş; Vicenza Oro Winter fuarının uluslararası takı fuarları arasında önemli bir yere sahip olduğunu ve sektörün her alanından katılımcıların büyük ilgi gösterdiğini söyledi. Kuyum sektörünün en son trendlerini ve teknolojilerini yakından görmenin çok önemli olduğunu kaydeden Güneş "Sürekli gelişim halinde olmak ve müşterilerimize her geçen gün daha fazla neler verebilirizi düşünmek zorundayız. Durduğunuz anda geriye gitmeye başlarsınız. Bu yüzden bilgi çağında tüm donanımlarınızı kuşanarak, çağın gerekliliğine uygun hizmet anlayışını ortaya koymalısınız” diye konuştu.

Güneş, Ufuk Alyansın daha önce uluslararası fuarlara katılımcı olarak katılmamasına rağmen böylesi önemli fuarları yakından takip etmesinin anlamlı olduğuna dikkat çekerek şunları söyledi:

"Biz belli ölçülerde ihracat yapıyoruz ve ihracat çalışmalarımızı arttırmayı planlıyoruz. Biz yurtiçindeki müşterilerimize daha fazla kaliteli üretim sunma kaygısını her zaman taşıyoruz. Bu fuar sayesinde edindiğimiz yenilikleri müşterilerimizle paylaşacağız. Bazı teknolojik gelişmeleri de yakın takibe aldık. Üretimimize bu teknolojik gelişmeleri yansıtmayı düşünüyoruz. Şubat ayı içinde Almanya’da düzenlenecek Inhorgenta fuarını da yerinde takip edeceğiz.

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI