Habergold
Dunyatimes

Ufuk Alyans "Süpriz bir Markayla Yurt Dışına Açılıyor

Sektör deneyimini 90'lı yıllardan bugüne gelerek edinen Ufuk alyans, geniş bir ürün portföyüne sahip. Bir yandan ürün gamına yeni ürünler eklemeye devam ederken diğer yandan da mevcut pazar payını genişletmek ve perakende satış noktalarını arttırmak amacıyla çalışmalarını sürdüren firmanın 2014 yılındaki ana hedeflerinden biri yurt dışına açılmak. Konuyla alakalı firma sahibi Ufuk Güneş, Habergold'a açıklamalarda bulundu.

15 Ocak 2014 11:51 / Güncelleme: -/- | Kategori: Firmalar | Ziyaretçi: 2551

Sektör deneyimini 90’lı yıllardan bugüne gelerek edinen Ufuk alyans, geniş bir ürün portföyüne sahip. Bir yandan ürün gamına yeni ürünler eklemeye devam ederken diğer yandan da mevcut pazar payını genişletmek ve perakende satış noktalarını arttırmak amacıyla çalışmalarını sürdüren firmanın 2014 yılındaki ana hedeflerinden biri yurt dışına açılmak. Konuyla alakalı firma sahibi Ufuk Güneş, Habergold’a açıklamalarda bulundu.

2013 yılında yapmış oldukları ARGE çalışmalarını hayata geçirmeye başladıklarını, yeni model ve pazar çalışmalarına ocak ayı ile birlikte start verdiklerini söyleyen Güneş, bunların yanı sıra yurt dışı fuarlarına ziyaretçi olarak katılıp dünya altın sektöründeki yenilikleri de göz önüne alarak mart fuarına çok güçlü bir şekilde hazırlanmak istediklerini belirtti.

"Sürpriz Marka” hayata geçti

Güneş, Mart fuarı ile alakalı "Mart fuarında yeni konseptimiz ile birlikte kurmuş olduğumuz yeni markamızın lansmanını da yapacağız. Türkçe’de "Sonsuza Kadar” anlamına gelen "Sürpriz Marka” bir marka kurduk. O marka ile yurt dışına açılacağız. Ama yurt içinde de o markayla konsept ürünler uygulayacağız. 10 tane alyansın bulunduğu bir grup konsepti uygulamayı düşünüyoruz ve bunun ses getireceğine inanıyoruz. Bir ay sonrada markamızın isimin açıklayacağız” şeklinde konuştu.

"Hedefimiz Almanya, Belçika ve Hollanda”

Almanya ve İtalya Fuarlarına katılarak oradaki havayı koklamak istediğini dile getiren Güneş, yurt dışı çalışmalarından bahsetti. Güneş konuyla alakalı "Yeni yıl ile birlikte yurt dışına ağırlık vermek istiyoruz ve bu yönde çalışıyoruz, daha farklı pazarlama stratejileri de uygulayacağız fakat yurt içinde uyguladığımız agresif pazarlama stratejisini yurt dışına taşımak istiyoruz. Daha girişken ve hırslı olmayı düşünüyoruz. Hedefimiz Avrupa pazarı. Almanya Belçika Hollanda üçgenine odaklanacağız” ifadelerine yer verdi.

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI