Habergold
Dunyatimes

Ufuktan yükselen sevgi

Ufuk Alyans, yepyeni bir ürün modeli geliştirerek piyasaya sundu. Yeni markası Ever After'ın içinde yer alan ve 15 parçadan oluşan 'Sevgi Kolyesi' isimli yeni takı grubu, Dünya çapında bir ilk….

02 Haziran 2014 18:10 / Güncelleme: 02 Haziran 2014 18:14 | Kategori: Firmalar | Ziyaretçi: 2188

Ufuk Alyans, yepyeni bir ürün modeli geliştirerek piyasaya sundu. Yeni markası Ever After’ın içinde yer alan ve 15 parçadan oluşan ‘Sevgi Kolyesi’ isimli yeni takı grubu, Dünya çapında bir ilk….

Ülkemizin yenilikçi alyans üreticilerinden biri olan Ufuk Alyans; ilk kez İstanbul Jewellery Show’da lansmanını yaptığı Ever After ve ‘Sevgi Kolyesi’ isimli iki yeni ürün grubuyla dikkat çekiyor. Çiftlerin mevcut alyanslarına ek olarak, aynı alyansın minik boyutlu bir yüzüğünün kolyeden geçirilerek kullanıldığı ‘Sevgi Kolyesi’ parlak bir fikrin hayata geçirilmesiyle meydana geldi. Aşkın ve sevginin sonsuzluğunu ifade eden ‘Sevgi Kolyesi’, üst düzey mineli bir çalışma ile renklendirildi ve sevgi sözcükleri üzerine yazıldı. Ufuk Alyans firma sahibi Ufuk Güneş; sıradışı bu fikri geliştirerek üretim bandından çıkardıklarını, bu kolye ile yepyeni bir ürün grubu sektöre kazandırdıklarını söyledi.

Günümüzde ‘evlilik öncesi genç çiftlerin birlikteliklerindeki ciddiyeti vurgulamak için kullanacakları farklı bir takı olmalı’ düşüncesinden hareketle ortaya çıkan sevgi kolyelerinin ilk koleksiyonunun yurtdışında tanıtılmaya başlandığını ve gelen tepkilerden çok memnun olduklarını ifade eden Ufuk Güneş; "Bu ürünümüze, evlilik öncesindeki çiftlerden olduğu kadar evli çiftlerinde yoğun ilgi göstermesini bekliyoruz. Hatta bu sıradışı ürünümüzü ülkemizin en büyük zincir perakende kuyum mağazalarına sahip dev markalarıyla beraber geliştirme konusunda da çeşitli görüşmelere başladık. Böylelikle çok daha büyük bir kitleye daha hızlı bir şekilde ulaşabileceğiz” dedi.

‘Sevgi Kolyesi’ isimli yeni ürünlerinin haricinde; Ever After isimli özel alyans koleksiyonlarına yeni modelleri eklemek üzere olduklarını belirten Güneş; piyasanın sürekli yeni ürün beklentisinin hergeçengün arttığını, daralan piyasa koşullarında yeniliğin ve farklı fikirlerin en büyük silah olduğunu dile getirdi.

Alyansın 4’te bir oranında küçültülerek kolyeden geçirilmesiyle oluşturulan ‘Sevgi Kolyesi’ alyanslarla takım halinde veya tekbaşına satın alınabiliyor. Çok özel, üst düzey mine işçiliği ile yapılan ‘sevgi kolye alyans seti’ ayrıca taşlı modelleriyle her zevke hitap ediyor. Tescili Ufuk Alyans adına resmi kayıtlı olan ‘Sevgi Kolyesi’ ile ilgili detaylı bilgiyi Ufuk Alyans’tan edinebilirsiniz…

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI