Habergold
Dunyatimes

Ürün çeşitliliğini arttıran Ena Gold yok kelimesini kullanmayacak

Çok uzun yıllardır İstanbul Jewellery Show'a katılım gösteren Ena Gold; piyasada ağırlıklı olarak tanındığı fantezi kelepçe ürün grubunun yanına çok farklı çeşitler kattı. "Bir kuyumcunun tüm ürün çeşitliliğini tek adreste bulma" parolasını hayata geçiren Ena Gold; farklı farklı ürün gruplarına Ena kalitesini taşıdı.

01 Mayıs 2014 23:30 / Güncelleme: -/- | Kategori: Firmalar | Ziyaretçi: 3177

Çok uzun yıllardır İstanbul Jewellery Show’a katılım gösteren Ena Gold; piyasada ağırlıklı olarak tanındığı fantezi kelepçe ürün grubunun yanına çok farklı çeşitler kattı. "Bir kuyumcunun tüm ürün çeşitliliğini tek adreste bulma” parolasını hayata geçiren Ena Gold; farklı farklı ürün gruplarına Ena kalitesini taşıdı.

Kuyum sektörümüzün köklü markalarından biri olan ve fantezi kelepçe modelleriyle piyasada önemli çıkış ve başarılar elde eden Ena Gold; son yıllarda çok farklı ürün gruplarında da yüksek kaliteli alternatifler oluşturarak, müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına cevap vermeye özen gösteriyor. İJS boyunca standında hem yerli hem yabancı müşterilerini ağırlama şansı bulan Ena Gold; birçok yeni tasarımıyla fuara özenle hazırlanmasının karşılığını yoğun ilgiyle aldı.

Fuar öncesi adeta fuarı hazırlayan organizatör firma gibi titiz iletişim çalışmaları ortaya koyduklarını dile getiren Ena Gold Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Aldağ; "Birebir yaptığımız etkin çalışmalarla hem yurtiçinden hem de yurtdışından müşterilerimizi, müşterimiz olabilecek aday sektör mensuplarını standımıza getirdik. Fakat İJS genel olarak geçmiş yıllara göre daha az ziyaretçiyi ağırladı. Bu konuda yetkililerin tekrar düşünmeleri ve yeni planlamalar geliştirmeleri gerektiğine inanıyorum” diye konuştu.

Fuar alanında stantlarına ziyarete gelecek olan müşterilerinin bu zahmetine karşılık vermek için geniş ürün çeşitliliği içinde, çarpıcı tasarıma sahip modelleri vitrinlerine taşıdıklarını belirten Ercan Aldağ; fantezi kelepçe ile çıkış yapan markalarının, son yıllarda çok farklı ürün gruplarında da iddaalı takılar üretebildiğini İJS’de net bir şekilde beyan ettiğini söyledi. Ena Gold’un yeni ürün gamını oluştururken müşterilerinden gelen talep ve beklentileri çok iyi analiz ettiğini vurgulayan Aldağ, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Bu fuarda; bizi hala sadece fantezi kelepçedeki başarılı çalışmalarımızla tanıyan sektör mensuplarına farklı yüzümüzü gösterme şansı bulduk. Balkan ülkelerindeki başarılı ihracat çalışmalarımıza; Ortadoğu ülkeleri ve komşu ülkeleri de ekledik. Günümüz ekonomik konjonktürü içerisinde ihracat gittikçe önem kazanmaktadır. İJS; markamız için son derece verimli geçti. Yerel seçimlerin de sonuçlanmasının ardından önümüzdeki günlerde içpiyasamızda bir hareketlenme bekliyorum.”

"Fuara Bizim Gibi Ciddi Katkı Sağlayan Firmalar Destek Görmeli”

Fuar öncesi fuara gelmesi muhtemel yerli ve yabancı alıcıları ciddi bir çalışmanın ardından davet ettiklerini ve Ena Gold gibi birkaç markanın bu konuda çok emeği olduğunu vurgulayan Aldağ; firmalarının kendi branşına yakın başka bir hall’de konumlandırılması gerektiğini, fuara ciddi katkı sağlayan markaların özel desteği hakettiğini de sözlerine ekledi.

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI