Habergold
Dunyatimes

Vagold'un altın fikri "demo bilezik" kuyumcunun yüzünü güldürüyor

Daha önce ağırlıklı olarak alyans ürün grubunda görmeye alıştığımız 'Demo Ürün', son bir yıldır VAGOLD ile bilezikte de uygulanıyor. Tamamen özel formül ve benzersiz bir maden ile hazırlanan, kararmama özelliği olan 'VAGOLD Demo Bilezikler' kuyumcunun hayat konforunu arttırıyor….

02 Haziran 2014 18:08 / Güncelleme: -/- | Kategori: Firmalar | Ziyaretçi: 4346

Daha önce ağırlıklı olarak alyans ürün grubunda görmeye alıştığımız ‘Demo Ürün’, son bir yıldır VAGOLD ile bilezikte de uygulanıyor. Tamamen özel formül ve benzersiz bir maden ile hazırlanan, kararmama özelliği olan ‘VAGOLD Demo Bilezikler’ kuyumcunun hayat konforunu arttırıyor….

Son dönemde artan kuyumcu soygunları, hızla yükselen stok maliyetleri ve her çeşit modeli istenen adette vitrinlere taşıyamama durumu VAGOLD’un yeni altın fikri ‘Demo Ürün’ ile son buluyor. Daha önce bilezik ürün grubunda hiç yapılmayan ‘Demo’ bir yıldır başarılı bir şekilde VAGOLD müşterilerine sunuluyor ve çok iyi sonuçlar elde ediliyor. VAGOLD firma sahibi Vural Akbal; ‘Demo Bilezik’ üretiminin günün zor şartları nedeniyle adeta kuyumcular için bir can simidi olduğunu, onlarca VAGOLD, müşterisinin vitrinlerini boydan boya ‘Demo Bilezik’ ile doldurduğunu söyledi.

Demo Bilezik üretimi için çok ciddi bir AR-GE çalışması yaptıklarını, ne bakır ne de sarı madende arzu ettikleri sonucu alamamaları üzerine, kendileri tarafından sır gibi saklanan özel bir maden ile demo üretimine geçtiklerini belirten Vural Akbal, "Hergün onlarca kuyumcu dostumuzdan demo ürün siparişi alıyoruz. Kuyumcularımız hem soygun kabusu yaşamadan, çılgın stok maliyetleri ile boğuşmadan, birebir orijinal ürün ile aynı demolarını müşterilerine sunarak mükemmel bir iş konforu yaşıyorlar” diye konuştu.

DEMO İLE STOK MALİYETLERİNDE BÜYÜK DÜŞÜŞ..DAHA GÜÇLÜ VİTRİNLER….

Daha önce alyans firmalarının uygulamaya başlattıkları "Demo ürün” çalışmasını bilezikte VAGOLD’un devam ettirdiğini belirten Vural Akbal; sözlerini şöyle sürdürdü:

"Bu yeni uygulamamız ile bir kuyumcu, vitrinini %90 oranında daha düşük bütçeyle donatabiliyor. Tamamen yine bize özel bir formül eşliğinde özel bir metalden ürettiğimiz Demo ürünler, kuyumcuların stok maliyetlerini çok ciddi bir şekilde aşağı çekti. Demo ürünümüzün üstüne büyük harflerle "DEMO” diye yazıyoruz. Bu ürünümüz, 8 ayar takılarımızla birebir aynı olduğu için bu belirteçe çok dikkat ediyoruz. Birçok büyük bilezik üreticisi firma bizle iletişime geçerek, kendi modelleri için demo siparişi veriyor. Ayrıca Almanya’da ki kuyumcu dostlarımızdan da talep var. Eğer bu yoğun talep devam ederse, sırf demo üretimi için ayrı bir ekip oluşturmayı dahi düşünüyoruz. VAGOLD yüksek kaliteli ürünlerini en uygun bütçeyle takıseverlerle buluşturmaya ve onların arzularını, hayallerini gerçeğe dönüştürmeye devam edecek.”

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI