Habergold
Dunyatimes

Valiento Silver Pazar Payını Artırmak İstiyor

20 yılı aşkın süredir bu sektörde çalışan Mustafa Genç, sahibi olduğu Valiento Silver & Gold firmasının 2013 faaliyetlerini ve 2014 hedeflerini Habergold'a açıkladı. 2013 yılının kendileri adına verimli geçtiğini dile getiren Genç, 2014 yılının kendilerine hayırlı olmasını diledi.

27 Ocak 2014 22:01 / Güncelleme: 27 Ocak 2014 22:22 | Kategori: Firmalar | Ziyaretçi: 2666

20 yılı aşkın süredir bu sektörde çalışan Mustafa Genç, sahibi olduğu Valiento Silver & Gold firmasının 2013 faaliyetlerini ve 2014 hedeflerini Habergold’a açıkladı. 2013 yılının kendileri adına verimli geçtiğini dile getiren Genç, 2014 yılının kendilerine hayırlı olmasını diledi.

"Pazar payımızı artırmak istiyoruz”

Konuşmasına 2013 yılını değerlendirerek başlayan genç, geçtiğimiz yıl sektörde gösterdikleri performanstan memnun olduğunu belirtti. Planlama yaparak ilerlediklerini ve hedeflerine ulaşmak adına her geçen gün daha iyi çalıştıklarını ifade eden Genç, 2014 yılına girerken ilk hedeflerinin pazar paylarını artırmak olduğunu söyledi.

2014’e girerken toptan satışlara da start veren firma sahibi, işlerinin daha iyi olmasını sağlamak adına çalıştıklarını vurguladı. İhracata henüz başlamayan ve iç piyasaya ağırlık veren firma, yeni yıla yeni ürün çeşitleriyle hızlı bir giriş yapmak istiyor.

"Müşterilerimize elimizden gelen en uygun fiyatı sunuyoruz”

Daha çok yerli üretim mallarla 2014 piyasasına giriş yapacak olan Genç, 925 ayar gümüş hasır takımlara ağırlık vermiş durumda. Konuşmasını sonlandırırken müşterilerine de mesaj veren Genç, "Fiyat politikamız son derece uygun, müşterilerimize elimizden gelen en düşük fiyatları sunuyoruz” şeklinde konuştu.

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI